امروز : دوشنبه 23 مهر 1397

معرفی مرکز ساخت PDF چاپ ارسال به دوست

 

 


 

اگه می خوای از بند این بلای خانمانسوز خلاص شی ؟ اگه می خوای خورشید زندگیت دوباره طلوع کنه ؟ با عزم راسخ به ساختمان طلوع تو کوچه فرهنگ بیا. طبقه دوم ، مرکز درمان سوء مصرف مواد بازگشت .

 


وقتی وارد ساختمان شدی مشخصه که پیش کی باید بری ؟ ضمنا" تا نوبتت بشه می تونی یه دیدم به کتابخانه محقر ما بزنی . انشاالله با همت مدد جویانی که قسمتی از کتابها رو هدیه کردن و باز هم می کنن بزرگتر هم می شه !

 
اگه خواستی تلفنی وقت بگیری ؟ شماره تلفن توی سایت نوشته شده . برو به قسمت ارتباط با ما – تماس با مرکز

 

  اینجا سالن انتظاره که باید منتظر بمونی تا نوبتت بشه ولی فعلا" این صندلیهان که انتظار ورود تو رو می کشن .

 
 

این پرده که روش نام مرکز نوشته شده ، داره بهت می گه : اگه جاده سلامتی رو طی کنی به یه جای آباد و سر سبز می رسی ! ضمنا" اگه دقت کنی خط ممتد جاده می گه : وقتی انشاالله راه افتادی تا آخرش باید بری ، دور زدن ممنوع ! البته سبقت می تونی بگیری ، به شرط اینکه  سرعتت غیر مجاز نباشه . 

  

اینم آقای دکتر ماست . لبخندش امید رو در دل همه بیماران زنده می کنه . کارش هم درسته ، می گی نه ؟ بیا و ببین .

 
اینجا هم اتاق مشاوره است که بعد از صحبت با آقای دکتر باید برای تشکیل پرونده اینجا بیای . بعدها هم هر موقع که خواستی میتونی با روانشناست درد دل کنی . در ورودیش بزرگه تا راحت وارد بشی ، ولی برای گوشهای نا محرم هیچ روزنه ای نمی بینی . خیالت آسوده باشه .

 


این هم اتاق گروه درمانی ماست . در ضمن بچه هایی که دوست دارن مقالات سایت رو بخونن ، می تونن از کامپیوتر موجود در اتاق استفاده کنن . اتاق جمع و جوریه ! ولی در عوض باعث می شه دل مدد جویان حسابی گرم بشه .

 خوب برادر عزیز ، خواهر گرامی ، دوست ارجمندم ، منتظرت هستیم . فقط کافیه یه یاعلی بگی و بیای !