کتابخانه - مرکز درمان بازگشت - ترک اعتیاد بازگشت
 

امروز : دوشنبه 29 مرداد 1397

دانلود کتاب قانون توانگری ساخت PDF چاپ ارسال به دوست

در سالهای اخیر چه بسیار درباره اندیشه مثبت شنیده اید . به علت این سال های کسادی و بی برکت ، عبارات مقتدرانه اندیشیدن یا « اندیشه مقتدر » زاییده شده است . منظور از « اندیشه توانگر » اندیشه ای است که فزونی و نشو و نما و کامیابی و دولت و شوکت و ثمرات نیکو به بار آورد . میزان آرامش و تندرستی و برکت زندگیتان ، میزان توانگری شما را نشان می دهد . اگر چه « اندیشه توانگر » از دیدگاه افراد مختلف متفاوت است ، با این حال ، این قدرت را به شما می دهد که به آرزوهای خود ، خواه سلامت و خواه رفاه مالی افزون تر و خواه زندگی شخصی شادمانه تر و ........ جامه عمل بپوشانید .

این کتاب به سادگی نشان می دهد که چگونه « اندیشه توانگر » به افراد بیشمار – از همه سطوح زندگی کمک کرده است وانگهی نشان می دهد که اندیشه توانگر چگونه می تواند شما را نیز یاری کند . همچنان که با این کتاب پیش می روید ، خود بخود قدرت « اندیشه توانگر » شما نیز افزایش می یابد . آنگاه تقریباً به آسانی ثمرات شکوهمند آن را درو می کنید .

کتاب « قانون توانگری – The dynamic laws of prosperity  » نوشته خانم کاترین پاندر است که برای نخستین بار در سال 1962 انتشار یافت . ترجمه این کتاب از روی چاپ چهاردهم ( مارس 1979) توسط خانم گیتی خوشدل (نشر مهر 1373) صورت گرفته است که می توانید از لینک زیر دانلود نمایید .


                                                                                                 

 

کتاب لطفاً گوسفند نباشید ساخت PDF چاپ ارسال به دوست

گوسفند حیوانی رام و بی دفاع است که اگر مراقبت های چوپان نباشد قربانی و طعمه گرگ های بی رحم خواهد شد . انسان یعنی این گوسفند دوپا علاوه بر مراقبت و الطاف چوپان هستی ، خود نیز بایستی مراقب باشد و اجازه ندهد که گرگان دوپا وی را به چشم گوسفند ببینند . در بسیاری از اوقات این رفتار و کردار ما است که فریاد می زند : بع بع ! بیایید ما گوسفندیم . کتاب " لطفاً گوسفند نباشید " طنزی در 330 صفحه به اهتمام محمود نامنی است که از جمله برترین کتاب های خودشناسی و اصلاح الگوی زندگی شخصی است که در چند سال اخیر نگارش یافته است . امیدوارم که با مطالعۀ آن علاوه بر کسب لذت وافر ، رضایت شما کاربران گرامی نیز فراهم شود .

لازم به ذکر است که معمولاً به خاطر حفظ حقوق نویسنده و ناشر از قرار دادن کتاب های ایرانی که در بازار کتاب موجودند پرهیز می کنیم مگر اینکه در سایت ها موجود باشد . کتاب فوق الذکر نیز از سایت میهن دانلود گرفته شده است . برای دانلود کتاب بر روی download  کلیک نمایید . حجم (15.90 mb)

 

کتابچه رنگی راهنمای خانواده: شیشه چیست ساخت PDF چاپ ارسال به دوست

 

کتابچه رنگی راهنمای خانواده: شیشه چیست و اعتیاد به آن چگونه درمان می شود ؟

نویسندگان: دکتر حامد اختیاری، دکتر علی فرهودیان، دکتر رضا دانشمند و ...

 مردم ایران سابقه ­ای چند صد ساله در ارتباط با اعتیاد به مواد مخدر نظیر تریاک، هروئین و کراک دارند و کم و بیش از چگونگی آن و شیوه های درمانی آگاه هستند؛ اما  اعتیاد به شیشه در کشور ما از ابتداي دهه 80 شمسی شروع به فعالیت و گسترش نمود. و در تخمین­ های اولیه به نظر می­رسد در حال حاضر بیش از 500 هزار نفر را در کشور به خود مبتلا ساخته است. در این شرایط، متاسفانه اطلاع بیماران و خانوادها از این بیماری و شیوه‌های درمانی آن بسیار بسیار محدود است.

بر این اساس، کتاب راهنمای خانواده­ ها در مورد اعتیاد به شیشه و درمان آن، برای افزایش اطلاع خانواده­ ها در مورد این بیماری و شیوه­ های درمانی آن، بر اساس نظرات و تجارب برترین متخصصین این حوزه تالیف و تنظیم گردید و اکنون به حضور تقدیم می شود.

این کتاب میتواند به سوالات گروه­ های زیر پاسخ دهد:

1-    هر فردی که بخواهد اطلاعات بیشتری در مورد بیماری اعتیاد به شیشه و شیوه­ های درمان آن داشته باشد.

2-    هر خانواده ­ای که مدتی است مشکوک شده که شاید یکی از اعضاء خانواده از شیشه استفاده می­کند.

3-    هر خانواده ­ای که تازگي پی­ برده است که یکی از اعضاء خانواده به این بیماری مبتلا شده است.

4-    هر خانواده­ ای که بیماری مبتلا به " اعتیاد شیشه" دارد و در مسیر درمان با او همراهی می­کند.

5-    درمانگرانی که می­خواهند به زباني ساده، روشهای درمان اعتیاد به شیشه را برای خانواده ­های بیماران شرح دهند.

این کتاب از انتشارات موسسه دانش اعتیاد و روان شناسی ایران (ایرسا) است . برای تهیه این کتاب و کتابهای دیگری که توسط این موسسه برای آشنایی خانواده ها در زمینه اعتیاد و روان شناسی چاپ گردیده ، می توانید به آدرسwww.iranirsa.com مراجعه نمایید .

 

<< شروع < قبل 1 2 بعد > آخر >>

نتایج 1 - 6 از 8