نماز

تجربیات و خاطرات ،درد دلهای شما در این بخش قرار می گیرند .

مدیر انجمن: ش-رستمی نژاد

نماز

پستتوسط اردیبهشت » 28 فروردین 1394, 23:54

به نام ایزد دانا
مدتهاست که به این سایت که روزو شب درفکرش هستم سر نزدم درواقع مدتهاست که فرصت استفاده ازکامپیوتر و نت نداشتم و بابت این مسئله واقعا ناراحتم چون این سایت برای من خیلی مهم بوده و خواهد بود.
بعد ازاینکه مصرف مواد مخدر را کنار گذاشتم مشکلات زیادی رادرمسیر بهبودی وزندگی درست دیدم.مشکلاتی که بعضیهاش قابل حل بود وبرخی لاینحل.برای حل مشکلاتم ابزار درستی نداشتم .خیلی کارها کردم تا به یک ثبات نسبی برسم امانشدکه نشد.دست به هرکاری میزدم با وجود آنکه بررسی کرده بودم و موفقیت آن کار از احتمال بسیار بالای برخوردار بود اماچنان به بن بست میرسید که واقعا مرا درحیرت میبرد .کار به جایی رسیده بودکه دیگه ناامید شده بودم.هرچی فکرمیکردم که چرا کارم رونق نمیگیره عقلم به جایی نمیرسید.به خودم میگفتم اخه منکه سعی کردم دنبال حرام نرم،دزدی نکنم ،نگاه بد به ناموس کسی نکنم به حیوانات محبت میکنم،تا اونجاییکه ازدستم بر بیاد به دیگران مخصوصا سالخورده گان کمک میکردم و.......... پس چرا خدا نظری به من نمیندازه؟
با کمک پدرم بعداز سالها اولین اتومبیل زندگیمو خریدم ،بماند که این ماشین را خیلی گران به من فروختند.بماند که چقدر روی دستم خرج گذاشت.روزی داشتم مسافر کشی میکردم هرچند که ازهر ده تن مسافر یکنفر سوارپیکان میشدند.یک پیرمرد ناگهانی بهم گفت اززندگیت ناراضی هستی؟ هرکاری میکنی زندگیت برکت نداره.گفتم درست حدس زدید.گفت حدس نزدم ،دیدم....
بعدادامه داد که نمازتو بخون و دیگه هیچی نگفت تا پیاده شد.من برگشتم خونه و وضو گرفتم وازهمون لحظه نماز خوندم ،شاید باورتون نشه اما از همون روز کارم هرروز بهتر و بهتر شد.من آدم مذهبی نیستم ،تا به اون روز نمازنخونده بودم،،،اما ...................
نمازتونو بخونید باورکنید سخت وناممکن ترین کارها به راحتی حل میشه. فقط از خالق بخواهید کمکتون کنه ...
موفق باشید
در پشت هیچ در بسته ای ننشینید تا روزی باز شود،در دیگری را جستجو کنیدو اگر نیافتید همان در را بشکنید.
آواتار کاربر
اردیبهشت
کاربر ویژه
کاربر ویژه

محل اقامت: شهسوار
سپاسگذاری کرده اید: 212 مرتبه
سپاسگذاری شده: 226 مرتبه در 143 پست
میزان اعتبار: 8

کاربران زیر از کاربر محترم اردیبهشت به خاطر این پست سپاسگذاری کرده اند
marita.kasraie (29 فروردین 1394, 09:26), dr.sayadi (29 فروردین 1394, 10:16), b.sorouri (29 فروردین 1394, 16:58), admin (29 فروردین 1394, 19:46), Libido (29 فروردین 1394, 01:11), سعیدزاده (2 مهر 1396, 15:11), 09193060590 (7 مهر 1396, 06:08)

Re: نماز

پستتوسط سعیدزاده » 2 مهر 1396, 15:10

آره من هم تجربه کردم و البته نماز های مستحبی و روزه های هر ماه که اگه جستجو کنید خیلی بهتون کمک می کنه.
سعیدزاده
کاربر عادی
کاربر عادی

سپاسگذاری کرده اید: 1 مرتبه
سپاسگذاری شده: 1 مرتبه در 1 پست
میزان اعتبار: 0

کاربران زیر از کاربر محترم سعیدزاده به خاطر این پست سپاسگذاری کرده اند
admin (3 مهر 1396, 00:39)

بازگشت به تجربیات ،خاطرات ، نظرات و درد دلهای شما

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 6 مهمان