پنج ویژگی یک هاست خوب

مطالب در باره سیستم و برنامه های نرم افزاری کامپیوتر قرار می گیرند.

مدیر انجمن: admin

پنج ویژگی یک هاست خوب

پستتوسط eh3an2018 » 7 شهریور 1397, 07:14

مهمان عزيز لينکها فقط براي اعضاي سايت قابل مشاهده ميباشد. اگر از اعضاي سايت هستيد وارد سايت شويد, در غير اين صورت ثبت نام نماييد
هر وب سایت جدید با یک ایده آغاز می شود. ایده ای که به طور بالقوه می تواند تبدیل به یک چالش برای ساختن یک وب سایت بدون دانش پایه ای و درک از چگونگی مهمان عزيز لينکها فقط براي اعضاي سايت قابل مشاهده ميباشد. اگر از اعضاي سايت هستيد وارد سايت شويد, در غير اين صورت ثبت نام نماييد و هاست خوب باشد.

مهمترین عنصر هر وب سایت موفق، یک شرکت میزبانی وب قابل اعتماد است. یکی از روش های رایج برای یافتن میزبانی وب قابل اعتماد بررسی مکرر وب سایت هایی است که توسط آن شرکت میزبانی می شود.

وب مسترها باید با انتخاب درست شرکت میزبانی وب می توانند یک هاست خوب داشته باشند. 5 ویژگی یک مهمان عزيز لينکها فقط براي اعضاي سايت قابل مشاهده ميباشد. اگر از اعضاي سايت هستيد وارد سايت شويد, در غير اين صورت ثبت نام نماييد خوب وجود دارد که با دسترسی به ابزراها و ویژگی های کیفی مورد نیاز برای ایجاد و نگهداری وب سایت را فراهم می کند.

هاست

مطلوب ترین ابزار مهمان عزيز لينکها فقط براي اعضاي سايت قابل مشاهده ميباشد. اگر از اعضاي سايت هستيد وارد سايت شويد, در غير اين صورت ثبت نام نماييد که یک شرکت معتبر ارائه می دهد عبارتند از :
اسکریپت های PHP : اکثر شرکت های میزبانی وب در بازار پیشنهاد زبان PHP می دهند چون محبوب ترین زبان برای ایجاد یک وب سایت است.
پایگاه داده SQL : از آنجایی که هر پایگاه داده نیاز به دسترسی به اسکریپت های منحصر به فردی دارد. ضروری است که وب مسترها سرویس هاست را از شرکتی دریافت کند که این پایگاه داده را فراهم می کند.
اضافه کردن دامنه: یک ویژگی فوق العاده و ایده آل از طرف شرکت ارائه دهنده میزبانی وب این است که شما بتوانید چند دامنه را به حساب میزبانی وب و هاست خود اضافه کنید. به طوری که این دامنه ها برای رشد کسب و کار شما بسیار موثر است.
ساخت سایت: مدیران تازه کار باید آرامش خاطر برای استفاده از ابزارهای کاربردی با میزبانی وب پیدا کنند. برنامه های کاربردی ساخت سایت می تواند ابزار مهمی برای افرادی باشد که می خواهد وب سایت های خود را ایجاد کنند.
آمار و ابزارهای نظارت: شرکت های میزبانی وب سایت ها می توانند پایگاه داده مشتریان خود را با استفاده از ابزارهای مانیتورینگ ، آمار ها را به کاربران خود ارائه دهند. این به مدیران وب سایت اجازه می دهد تا ببینند که بازدید کنندگان از کجا بازدید و به چه جاهایی دسترسی دارند . این ابزار اندازه گیری در شرد و نگهداری وب سایت بسیار ضروری است . زیرا به مدیران این امکان را می دهد تا به ضرعت عناصر مورد نیاز بهبود وب سایت را شناسایی کنند.
eh3an2018
کاربر عادی
کاربر عادی
 
پست: 12
تاریخ عضویت: 20 مرداد 1397, 15:31
سپاسگذاری کرده اید: 0 مرتبه
سپاسگذاری شده: 0 مرتبه در 0 پست
میزان اعتبار: 0

بازگشت به نرم افزار

 


  • مباحث مشابه
    پاسخ ها
    مشاهده شده
    آخرین پست

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان