طراحی وب سایت ارزان

مطالب در باره سیستم و برنامه های نرم افزاری کامپیوتر قرار می گیرند.

مدیر انجمن: admin

طراحی وب سایت ارزان

پستتوسط الناز » 20 شهریور 1397, 15:28

در هرکدام از مراحل طراحی سایت چه طراحی سایت اختصاصی چه طراحی سایت با قالب آماده نکات اصلی و پایه ای را باید رعایت کنیم. ساده انگاری درمورد هر کدام از این مراحل می تواند بر روی سایر مراحل طراحی سایت و در نهایت استراتژی بازاریابی اثر منفی داشته باشد.
در ابتدای کار شرکت طراحی سایت باید با شما و ایده‌هایتان آشنا شود وکسب و کار شما را بهتر و دقیق‌تر بشناسید. بنابراین پس از انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت اساس و شالوده‌ی کارتان را کامل و شامل توضیح دهید تا سایتی متناسب با خصوصیات و اهداف خود تحویل بگیرید.

برنامه ریزی طراحی سایت

اولین و مهم ترین قدم، استخراج نیازمندیهای پروژه است. اینکه سایت قرار است چه خدماتی را ارائه دهد و چه نیازهایی را مرتفع سازد. طراحی خلاقانه نیازمند تحقیقات بازار و ایده پردازی است. همواره به دنبال ایده ها بی همتا برای طراحی وب سایت خود بگردید از طرح قرار گیری منو ها گرفته تا جای آیکون‌های شبکه های اجتماعی، مثلا از شکل دایره در طراحی سایت خود استفاده کنید. وب سایت شما مثل ویترین یک مغازه ایت قابلیت را دارد که مخاطب را سر جای خود میخکوب کند.
بهینه سازی سایت

بعد از نیازسنجی، جمع آوری اطلاعات، بررسی و تحلیل محتوای گردآوری شده بهترین راه جهت ارائه آن ها در سایت را پیدا کنید. این محتوا میتواند در غالب متن، تصاوی، لوگوی تجاری، اطلاعات تماس، متن درباره ما، لیست و نمونه محصولات، خدمات، رنگ سازمانی و…ارائه شود.


پیش از آنکه فردی بخواهد کاری تخصصی را به انجام رساند باید برخی اصول اولیه را در رابطه با آن فعالیت بداند. فرض بر این است که شما به تازگی وارد عرصه طراحی سایت شده اید. مطالعات خود را انجام داده اید و دوره هایی را گذرانده اید. حالا نوبت به مرحله دشوارتر رسیده است. در این مرحله شما باید دانش خود را به صورت عملی مورد استفاده قرار دهید. در این مرحله شما طراحی می کنید. افرادی که از برنامه هایی مانند Photoshop برای طراحی سایت استفاده می کنند می تطراحی سایت فوریوانند مواردی را به عنوان توصیه در خاطر داشته باشند:
مهمان عزيز لينکها فقط براي اعضاي سايت قابل مشاهده ميباشد. اگر از اعضاي سايت هستيد وارد سايت شويد, در غير اين صورت ثبت نام نماييد

اگر این افراد باهوش باشند، پیش از باز کردن برنامه ویرایش و طراحی، ایده های خود را بر روی کاغذ پیاده می کنند. پس از این مرحله می توان با دیدی باز و خیالی راحت برنامه طراحی را باز کرد. بسیاری از افراد مبتدی مرحله اول را نادیده می گیرند و به مرحله دوم می روند. باور کنید که این راه شما را دچار مشکلات زیادی خواهد کرد!
فرد باید تمام احساس، قلب و روح خود را در بهترین ایده هایش پیاده کند. این ایده ها ناب و منحصر به فرد می شوند و اغلب می توانند طرح صفحه اصلی و خانه را تشکیل دهند. احتمالاً این طرح ها بسیار زیبا می باشند. برای قرار دادن گزینه های و مابقی طراحی، فرد احتمالاً این حس را دارد که یک رئیس و یا مدیر از او درخواست انجام کاری را کرده است. یعنی می توان گفت که انجام برخی از موارد در طراحی سایت اجباری می باشد.
این احتمال بسیار قوی است که مشتری گزینه هایی را انتخاب کند که بسیار "نامرغوب" هستند. اما طراح سایت همیشه باید به خاطر داشته باشد که بازگشت به عقب و تغییر طرحی که به آن دل بسته است و یا آن را به پایان رسانده است، کاری بسیار دشوار می باشد. بنابراین بهتر است که این موضوع را بپذیرد و سختی های طراحی سایت را قبول کند
مهمان عزيز لينکها فقط براي اعضاي سايت قابل مشاهده ميباشد. اگر از اعضاي سايت هستيد وارد سايت شويد, در غير اين صورت ثبت نام نماييد
الناز
کاربر عادی
کاربر عادی
 
پست: 4
تاریخ عضویت: 19 شهریور 1397, 09:21
سپاسگذاری کرده اید: 0 مرتبه
سپاسگذاری شده: 0 مرتبه در 0 پست
میزان اعتبار: 0

بازگشت به نرم افزار

 


  • مباحث مشابه
    پاسخ ها
    مشاهده شده
    آخرین پست

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان