طراحی سایت خدماتی

مطالب در باره سیستم و برنامه های نرم افزاری کامپیوتر قرار می گیرند.

مدیر انجمن: admin

طراحی سایت خدماتی

پستتوسط eh3an2018 » 21 شهریور 1397, 09:58

طراحی سایت خدماتی مهمان عزيز لينکها فقط براي اعضاي سايت قابل مشاهده ميباشد. اگر از اعضاي سايت هستيد وارد سايت شويد, در غير اين صورت ثبت نام نماييد یکی از راه هایی که می توان از طریق آن شاهد پیشرفت و ترقی در کارهای خدماتی بود، مهمان عزيز لينکها فقط براي اعضاي سايت قابل مشاهده ميباشد. اگر از اعضاي سايت هستيد وارد سايت شويد, در غير اين صورت ثبت نام نماييد می باشد. مشاغل خدماتی جزء مهم ترین مشاغل جامعه محسوب می شود.

این مشاغل انواع مختلفی دارند، که می توان از آن ها به مهندسی، پزشکی، تعمیرکاری، مشاوره ای، حقوقی، نظافت و … اشاره کرد.

هر کدام از این مشاغل که باشند برای دیده شدن و معرفی نیاز به انجام یک سری تبلیغات دارند. این تبلیغات می تواند گسترده و به روش های زیادی صورت بگیرد.

در هنگام اقدام برای تبلیغات باید به نکاتی دقت کرد تا میزان اثربخشی آن بالا رود. به طور مثال از بهترین راه های تبلیغی استفاده کرد، که می توان به مهمان عزيز لينکها فقط براي اعضاي سايت قابل مشاهده ميباشد. اگر از اعضاي سايت هستيد وارد سايت شويد, در غير اين صورت ثبت نام نماييد را نام برد.

ملاک در تعیین بهترین راه تبلیغی، میزان هزینه، دوام و ماندگاری، وجه و زیبایی، صرفه جویی در زمان و نیروی به کار گرفته شده می باشند.

طراحی سایت

ویژگی های طراحی سایت خدماتی
مهم ترین ویژگی این گونه وب سایت ها، سرعت آن ها می باشد. کاربری که به دنبال خدمتی خاص در اینترنت جستجو می کند، تمایل دارد در کم ترین زمان ممکن، بهترین شرکت خدماتی را بیابد.

اگر کاربر نتواند به سرعت وارد صفحه اصلی و سایر صفحات سایت شود، احتمال زیادی دارد که وب سایت را ترک کند. به همین خاطر روی سرعت وب سایت باید دقت بیشتری داشت.

سرعت سایت در زمان کدنویسی و مهمان عزيز لينکها فقط براي اعضاي سايت قابل مشاهده ميباشد. اگر از اعضاي سايت هستيد وارد سايت شويد, در غير اين صورت ثبت نام نماييد تعیین می شود. که برای بهبود آن نحوه کدنویسی باید تمیز و عاری از هر گونه کد اضافه نوشته شود.

نکته مهم بعدی در این سایت ها گرافیک آن می باشد. ظاهر سایت باید به نحوی باشد که کاربر را به خود جلب نماید. و در طراحی آن از تصاویر با کیفیت و زیبا استفاده گردد.

اگر طراحی سایت به بهترین شکل خود انجام شود می تواند تأثیر چشمگیری در روند این مشاغل ایفا کند.
eh3an2018
کاربر عادی
کاربر عادی
 
پست: 12
تاریخ عضویت: 20 مرداد 1397, 15:31
سپاسگذاری کرده اید: 0 مرتبه
سپاسگذاری شده: 0 مرتبه در 0 پست
میزان اعتبار: 0

بازگشت به نرم افزار

 


  • مباحث مشابه
    پاسخ ها
    مشاهده شده
    آخرین پست

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان