دعوا سر لحاف ملانصرالدین بود ؟

می توانید هر نثر یا شعری را که در قالب طنز و فکاهی باشد در این انجمن قرار دهید .

مدیر انجمن: phoenix89

دعوا سر لحاف ملانصرالدین بود ؟

پستتوسط admin » 6 مرداد 1392, 15:13

کافیه تو یکی از این مراکز درمان اعتیاد بری ، پای صحبت بیمارانش بشینی و خوب گوش کنی . یکی می گه : متادون 40 عالیه ! اون یکی می گه نه بابا مفت نمی ارزه شربتش خوبه ! یه نفر دیگه می پره وسط و با هیجان می گه نه بابا ایندفعه شربتش افتضاحه به آقای دکتر بگو بهت قرص 20 بده ، بیستش باز بهتره !

اونوقت می ری تو فکر که آیا این از ذهن بیمار و توهم زده اونا ناشی می شه ؟ یا واقعاً کیفیت این داروها فرق می کنه ؟ راستش اون اولا من هم فکر می کردم که این زاییده افکار سردرگم بیماران تحت درمانه ولی بعدها فهمیدم نه اینجوری ها هم نیست به قول معروف
: تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها!

زید مواد فروشی هم می گفت : موقعی که بگیربگیر می شه و مواد سخت گیر میاد ، ما میایم اول توش لواشک آلو و قرص و کوفت و زهرمار قاطیش می کنیم و به خورد خلق الله می دیم . وقتی که خوب شرطیشون کردیم و به هر آشغالی رضایت دادن اونوقت همون جنس اولی رو دو سه برابر قیمت می فروشیم . به اصطلاح :به مرگ می گیریمشون که به تب راضی بشن !

راستش وقتی که حساب دودوتا چهارتا می کنم ، می بینم سیاست شرکت های داروسازی هم مث اون مواد فروشاس . اصلاً مث اینکه این مسئله تبدیل به الفبای تجارت و کسب و کار تو مملکت ما شده که حتی مواد فروشی که اقتصاد رو با سین می نویسه هم ازون سردرمیاره . یه مدت قرص متادون 40 توزیع نشد . دفعه بعد شربت قطع شد . دفعه سوم کیفیت هم شربت و هم قرص پایین اومد . یکبار هم قرص 40 و 20 با هم ناپدید شد . آخر سر هم پس از چند ماه کش و قوس دارو دادن بیا و ببین ، کیفیت 20 ولی قیمت 100 . شما چی فکر می کنین ؟ من فکر می کنم : ظاهراً دعوا سر لحاف ملانصرالدین بوده ، اینطور نیست؟

نیک بخت ترین مردم کسی است که کردار را به سخاوت بیاراید و گفتار را به راستی. ابن سینا
سادگی و عشق از عوامل پیشرفت است، که در قلب ما ایرانیان است. پروفسور حسابی

آواتار کاربر
admin
مدیر سایت
مدیر سایت

سپاسگذاری کرده اید: 1201 مرتبه
سپاسگذاری شده: 263 مرتبه در 181 پست
میزان اعتبار: 6

کاربران زیر از کاربر محترم admin به خاطر این پست سپاسگذاری کرده اند
اردیبهشت (8 مرداد 1392, 11:01)

Re: دعوا سر لحاف ملانصرالدین بود ؟

پستتوسط اردیبهشت » 8 مرداد 1392, 11:19

خدا بیامرزه ملا نصرالدین رو که هنوز سر لحافش دعواست .
اما اینجورها هم که میگی نیست .اینا همه زاییده تخیلات ذهن بیمار .بیماره که فکر میکنه قرصها بی کیفیت شدندو اصلا سیاستی در کاره .نه دوست من هرچی بدیه از اون زید مواد فروشه .شرکت های تولید دارو ....... نعوذو باالله و سیاست زید مواد فروش ؟چه حرفهایی میزنی .نه آقا همه چی آرومه .داروها کمافی السابق عالیه نثار نقش قالیه . شربتها اصلا مواد دیگه ای قاطیش نشده .سیستم درمان از مراکز درمان اعتیاد و بیماران پولی نمیگیره چون بهداشت جهانی پولی بابت متادون و بوپرو ازاین چیزها نمیگیره خلاصه همه چی آرومه .شماهم موش ندوون .این بیماره که هنوز میخواد درمان بشه ولی باید حالا حالا ها دنبال درمان بدود تا پایه اش قوی بشه و بعدهااساسی درمون بشه که دیگه هوس نکنه حتی بلغزه . قرصها هم که دیگه نگو همون کیفیته قدیمه اما با یک فرقهای کوچولو که به چشم بیماران عزیز بزرگ میاد .فرقش هم تو اندازه و رنگ و یک کمی هم کیفیته .البته فکر نکنید کیفیت اومده پایینها نه نه اینکارو کردند تا بیمار بعدها اساسی درمون شه .باور کن جون اونا
در پشت هیچ در بسته ای ننشینید تا روزی باز شود،در دیگری را جستجو کنیدو اگر نیافتید همان در را بشکنید.
آواتار کاربر
اردیبهشت
کاربر ویژه
کاربر ویژه

محل اقامت: شهسوار
سپاسگذاری کرده اید: 212 مرتبه
سپاسگذاری شده: 228 مرتبه در 143 پست
میزان اعتبار: 8

بازگشت به ادبیات طنز

• مباحث مشابه
    پاسخ ها
    مشاهده شده