رباعیات شیشه ای

می توانید هر نثر یا شعری را که در قالب طنز و فکاهی باشد در این انجمن قرار دهید .

مدیر انجمن: phoenix89

رباعیات شیشه ای

پستتوسط dr.yazdanniaz » 12 مرداد 1392, 15:31

مطبوعات

مخدر شیشه با وایتکس ساخته می شود

مصرف ماده مخدر شیشه ایجاد جنون جنسی می کند

مصرف مخدر شیشه ریسک ایدز را افزایش می دهد

رباعیات شیشه ای

می زنم من شیشه وایتکسی

می گیرم من جنون جنسی

انفدر شب روز س ....... می کنم

تا اخر بشوم یک ایدزی
آواتار کاربر
dr.yazdanniaz
کاربر ویژه
کاربر ویژه

سپاسگذاری کرده اید: 149 مرتبه
سپاسگذاری شده: 788 مرتبه در 555 پست
میزان اعتبار: 9

Re: رباعیات شیشه ای

پستتوسط admin » 12 مرداد 1392, 23:07

ضمن تشکر از شما جناب یزدان نیاز

باید به عرض برسانم که هدف ما از ایجاد این سایت برداشت قدمی هرچند اندک ، در جهت ریشه کن کردن اعتیاد و آگاهی دادن به نسل جوان این مرز و بوم است . گرچه در این راه ممکن است ناپخته و ناشی به نظر برسیم ولی خود را بی مسئولیت و نا آگاه نمی دانیم . اگر قرار است از چیزهایی که به آن معتقدیم عدول نماییم چگونه ممکن است که این سایت رهگشای جوان بیماری گردد که علاوه بر سرگشتگی ، گرفتار اندیشه های اعتیادی نیز هست .
یکی از آن اصولی که همواره سعی نموده ایم به آن پایبند باشیم ، حرمت و ارزش کلام است . اگر اندیشه ها بر بالهای جادویی کلام و کلمات نمی نشستند رویاهای آدمی هیچوقت به حقیقت نمی رسید . بنابراین همواره تلاش می کنیم که نه تنها کلام و گفتارمان ضمن راستی ، عاری از هر زشتی و پلشتی باشد بلکه آموزنده و مفید نیز واقع گردد .

بنابر این ضمن عذر خواهی ، خواهشمندم از بکاربردن کلمات و واژه های نامناسب خود داری فرمایید . با توجه به اختیاری که اینجانب از شما کسب کرده بودم کلمات مذکور را به نحوی تغییر دادم که حداقل مقداری از ناهنجاری این کلمات کاسته شود . ضمناً توصیه می کنم مقررات این تالار که شما هنگام ثبت نام آنرا امضاء نموده اید (خصوصاً قوانین شماره 1 و 2و 4) را یکبار دیگر مطالعه نمایید .در صورت تکرار برابر مقررات رفتار خواهد شد .

نیک بخت ترین مردم کسی است که کردار را به سخاوت بیاراید و گفتار را به راستی. ابن سینا
سادگی و عشق از عوامل پیشرفت است، که در قلب ما ایرانیان است. پروفسور حسابی

آواتار کاربر
admin
مدیر سایت
مدیر سایت

سپاسگذاری کرده اید: 1201 مرتبه
سپاسگذاری شده: 263 مرتبه در 181 پست
میزان اعتبار: 6

پستتوسط dr.yazdanniaz » 12 مرداد 1392, 23:24

admin نوشته است:

باید به عرض برسانم که هدف ما از ایجاد این سایت برداشت قدمی هرچند اندک ، در جهت ریشه کن کردن اعتیاد و آگاهی دادن به نسل جوان این مرز و بوم است . گرچه در این راه ممکن است ناپخته و ناشی به نظر برسیم ولی خود را بی مسئولیت و نا آگاه نمی دانیم . اگر قرار است از چیزهایی که به آن معتقدیم عدول نماییم چگونه ممکن است که این سایت رهگشای جوان بیماری گردد که علاوه بر سرگشتگی ، گرفتار اندیشه های اعتیادی نیز هست .
یکی از آن اصولی که همواره سعی نموده ایم به آن پایبند باشیم ، حرمت و ارزش کلام است . اگر اندیشه ها بر بالهای جادویی کلام و کلمات نمی نشستند رویاهای آدمی هیچوقت به حقیقت نمی رسید . بنابراین همواره تلاش می کنیم که نه تنها کلام و گفتارمان ضمن راستی ، عاری از هر زشتی و پلشتی باشد بلکه آموزنده و مفید نیز واقع گردد .

بنابر این ضمن عذر خواهی ، خواهشمندم از بکاربردن کلمات و واژه های نامناسب خود داری فرمایید . با توجه به اختیاری که اینجانب از شما کسب کرده بودم کلمات مذکور را به نحوی تغییر دادم که حداقل مقداری از ناهنجاری این کلمات کاسته شود . ضمناً توصیه می کنم مقررات این تالار که شما هنگام ثبت نام آنرا امضاء نموده اید (خصوصاً قوانین شماره 1 و 2و 4) را یکبار دیگر مطالعه نمایید .در صورت تکرار برابر مقررات رفتار خواهد شد .

خود سانسوری مسله ای را حل نمی کند
متاسفانه به نطر می رسد ما خودمان با سانسور کردن بعضی از مطالب کاسه داغتر از اش می شوم
وقتی خود رسانه های مورد تائید جمهوری اسلامی می نویسند
مصرف مواد روانگردان و افزایش جنون جنسی - خبرآنلاین

مصرف مواد روانگردان و افزایش جنون جنسی - آفتاب
جنون جنسی را ما باید بنویسیم ج ن س ی
برای چی ؟
حالا اگر من همان مطب خبر انلاین یا افتاب را با همان تیتر می نوشتم شما انرا تغییر به ج ن س ی می دادید ؟
اگر به چند خط اول مطلب توجه کنید خواهید دید اصل برای نوشتن این مطلب طنر رساندن همه بدیهای استفاده از مخدر شیشه است ایدز جنون ووو
البته این مسله را قبول دارم که استفاده از کلمه س ک س ممکن است به دلیل انکه موتورهای جستجو انرا یافته و ما در لیست سیاه قرار بگیرم و برای سایت دردسر ساز شود برای همین من هم اصلاج شما را در مورد این کلمه تائید می کنیم اما در کل این مطلب تائید مخدر شیشه نیست بلکه همه مضرات ان در یک رباعی نوشته شده است
در هر صورت شما مجاز به هر نوع تغییراتی در نوشته های من هستید و من از این بابت از شما تشکر می کنم
آواتار کاربر
dr.yazdanniaz
کاربر ویژه
کاربر ویژه

سپاسگذاری کرده اید: 149 مرتبه
سپاسگذاری شده: 788 مرتبه در 555 پست
میزان اعتبار: 9

کاربران زیر از کاربر محترم dr.yazdanniaz به خاطر این پست سپاسگذاری کرده اند
اردیبهشت (13 مرداد 1392, 09:39)

پستتوسط admin » 14 مرداد 1392, 13:55

dr.yazdanniaz نوشته است:
admin نوشته است:

خود سانسوری مسله ای را حل نمی کند
متاسفانه به نطر می رسد ما خودمان با سانسور کردن بعضی از مطالب کاسه داغتر از اش می شوم
وقتی خود رسانه های مورد تائید جمهوری اسلامی می نویسند
مصرف مواد روانگردان و افزایش جنون جنسی - خبرآنلاین

مصرف مواد روانگردان و افزایش جنون جنسی - آفتاب
جنون جنسی را ما باید بنویسیم ج ن س ی
برای چی ؟
حالا اگر من همان مطب خبر انلاین یا افتاب را با همان تیتر می نوشتم شما انرا تغییر به ج ن س ی می دادید ؟
اگر به چند خط اول مطلب توجه کنید خواهید دید اصل برای نوشتن این مطلب طنر رساندن همه بدیهای استفاده از مخدر شیشه است ایدز جنون ووو
البته این مسله را قبول دارم که استفاده از کلمه س ک س ممکن است به دلیل انکه موتورهای جستجو انرا یافته و ما در لیست سیاه قرار بگیرم و برای سایت دردسر ساز شود برای همین من هم اصلاج شما را در مورد این کلمه تائید می کنیم اما در کل این مطلب تائید مخدر شیشه نیست بلکه همه مضرات ان در یک رباعی نوشته شده است
در هر صورت شما مجاز به هر نوع تغییراتی در نوشته های من هستید و من از این بابت از شما تشکر می کنم

سلام جناب دکتر یزدان نیاز

قبل از اینکه نظر خود را درباره انتقاد شما ابراز کنم بابت اینکه کمی دیر اقدام به درح این پست می نمایم عذر خواهی می کنم . به دلیل مشغله کاری دیروز نتوانستم به سایت سر بزنم . بهرحال امیدوارم که پوزش مرا بپذیرید .و اما در باره انتقاد تا حدودی بجای شما :

در مورد اینکه کمی تند رفتم و نیازی نبود که کلمه جنسی را به آن صورت بنویسم کاملاً حق به جانب شماست و همانطور که مشاهده می کنید من آن کلمه را اصلاح نمودم . البته باید عرض کنم این اشتباه بنده از آنجا ناشی می شود که من و گروهمان خصوصاً جناب دکتر صیادی شما را از خود می دانیم و برای من کمی ثقیل بود که چنین طنز سطح پایینی را از جانب شما که یک پزشک هستید ببینم . راستش کمی جا خوردم ! و در مورد آن که فرمودید این جملات را از سایت های مورد تایید اقتباس نموده اید و" اگر نام سایت ها را می نوشتید من آن کلمات را اصلاح نمی کردم." نیز حق با شماست واقعاً این کار را در مورد کلمه جنسی نمی کردم ولی در باره کلمه س ..... چرا تفاوتی نمی کرد چونکه قسمتی از فیلترینگ به صورت نرم افزاری است و نرم افزار منطق ندارد . در مورد اینکه اگر نام سایتها را ذکر می کردید من کلمه مذبور را تغییر نمی دادم خودتان قضاوت کنید اینکه من خود مطلبی کذب در باره شما بگویم با اینکه بگویم فلانی درباره شما این مطلب کذب را گفته فرقی نمی کند ؟ در مورد اولی ممکن است کلی بد و بیراه به من بگویید یا حتی زیر گوش من بزنید ولی در مورد دوم به من می گویید : به فلانی گور بگور شده بگو اگر ببینمت می دانم که چکارت می کنم . بخاطر همین مسئله همواره تاکید دارم که در موارد نقل قول ، حتماً نام سایت و یا نویسنده را درج کنم .

با همه این اوصاف مجدداً از شما پوزش خواسته و از بابت مطالب مفیدی که برای سایت ارسال می کنید متشکریم . فقط به عنوان یک دوست تاکید می کنم که شما عنوان یک پزشک (یک فرد تحصیل کرده)را یدک می کشید و خوانندگان از مطالب شما در موردتان قضاوت می کنند . البته این نظر شخصی من است صلاح کار خویش خسروان دانند

نیک بخت ترین مردم کسی است که کردار را به سخاوت بیاراید و گفتار را به راستی. ابن سینا
سادگی و عشق از عوامل پیشرفت است، که در قلب ما ایرانیان است. پروفسور حسابی

آواتار کاربر
admin
مدیر سایت
مدیر سایت

سپاسگذاری کرده اید: 1201 مرتبه
سپاسگذاری شده: 263 مرتبه در 181 پست
میزان اعتبار: 6

بازگشت به ادبیات طنز

• مباحث مشابه
    پاسخ ها
    مشاهده شده