معرفی کتاب:نتایج شگفت انگیز تفکر مثبت

هر مطلبی که در رابطه با معرفی ویا نقد نمودن کتابی باشد در این انجمن قرار می گیرد .

مدیر انجمن: phoenix89

معرفی کتاب:نتایج شگفت انگیز تفکر مثبت

پستتوسط phoenix89 » چهارشنبه 21 شهریور 1396, 12:48 am

نام کتاب : نتایج شگفت انگیز تفکر مثبت

t.a.r.p.t.jpg
the amazing results of positive thinking
t.a.r.p.t.jpg (36.79 KiB) 26 بار مشاهده شده است

نویسنده : نورمن وینسنت پیل

ناشر : نسل نو اندیش

تلفن مرکز پخش : 88942247 قیمت : 42000 ریال

توضیحات بیشتر :

کتاب نتایج شگفت انگیز تفکر مثبت «the amazing results of positive thinking» نوشته دکتر نورمن وینسنت پیل «Norman Vincent peale» است که توسط امیر بهنام ترجمه شده و انتشارات نسل نو اندیش آنرا چاپ کرده است . بهترین راه برای آشنایی با این کتاب و آنچه فرامی گیرید این است که مقدمه خود دکتر پیل را در ابتدای کتاب مطالعه کنید :

مقدمه دکتر پیل

...در حالی که خوانندگان با لحنی حاکی از قدردانی از آنچه در کتاب قدرت تفکر مثبت یاد گرفته بودند، صحبت می کردند، بسیاری دیگر نیز ایده ها و روش های جدید دیگری را از این کتاب به دست آورده بودند که برخی از آنها، خود دستور عمل جدیدی برای زندگی به شمار می رود و من احساس می کنم این روش های تازه باید در اختیار کسانی که از آنها استفاده می کنند قرار داده شود.

آن نامه ها و حرف ها، عملی و کارآمد بودن این روش زندگی را کاملا تایید می کنند که بسیاری از آنها را در این کتاب، با عنوان طبیعی نتایج شگفت انگیز تفکر مثبت جمع آوری کرده ام، این کتاب، خود کتابخانه ای است که حاصل تجربه بسیاری از مردم را در مورد راهکارهایی که زندگی آنان را دگرگون ساخت، منعکس می کند.

هزاران نفر لز طریق این راهکارها، روشی را برای اندیشیدن و زندگی کردن فرا گرفته و به یاری آن غم را به شادی، ضعف را به قدرت، و شکست را به پیروزی تبدیل کرده اند. این کتاب تازه توضیح می دهد که این اصول چگونه می تواند به شما کمک کند. پس از مطالعه این نتایج، احتمالا تمایل خواهید داشت این روش های سودمند را در زندگی خود به کار ببندید. در این صورت، حتما نتایج تجربه خود را برایم بنویسید تا از آن برای تشویق و کمک به دیگران استفاده کنم.

برای شما خواننده و دوست عزیز، دعای خیر و هدایت همیشگی را از خداوند مسئلت دارم.

« نورمن وینسنت پیل »

کتاب های دیگر نویسنده فوق در زمینه مثبت اندیشیدن که به فارسی ترجمه شده و اکثر آنها هم توسط انتشارات نسل نو اندیش به چاپ رسیده است عبارتند از : چرا برخی از مثبت اندیشان به نتایج بزرگ دست می یابند ؟ - قدرت زندگی مثبت – نیروی بیکران تفکر مثبت – مثبت درمانی – با تفکر مثبت به زندگی تان نیرو بدهید و ..........

در پایان خواندن کتاب فوق و دیگر کتاب های دکتر وینسنت پیل را برای شما که بر غول اعتیاد فائق آمده و می خواهید زندگی نو و شادی را آغاز کنید توصیه می کنم . موفق باشید
سعادت دیگران بخشی مهم از خوشبختی ما است - رنان
آواتار کاربر
phoenix89
کاربر عادی
کاربر عادی

سپاسگذاری کرده اید: 15 مرتبه
سپاسگذاری شده: 32 مرتبه در 18 پست
میزان اعتبار: 0

بازگشت به معرفی و نقد کتاب

• مباحث مشابه
    پاسخ ها
    مشاهده شده