ترک هرویین و حملات پانیک

در این قسمت می توانید از پزشک و روانشناسان مرکز سوالات خود را در زمینه اعتیاد و درمان و یا مواد مخدر بپرسید

مدیران انجمن: dr.sayadi, b.sorouri

ترک هرویین و حملات پانیک

پستتوسط alen » 15 تیر 1396, 23:36

با عرض سلام خدمت تمام دوستان. من مدت چند ساله که به کشیدن دوا اعتیاد داشتم که به لطف خدا مصرفم رو تو ۴۰روز خیلی پایین اوردم تو حد یکی یا دو تا دود در روز. حملات عصبی پانیک هم جدیدا تو همین مدت دارم مثل تنگی نفس سرد و داغ شدن و ...
تحت نظر متخصص اعصاب و روان هستم برای ترک کامل که ایشون قرص کلونیدین و کلونازپام ۱ و دوکسپین ۱۰ تجویز کردن. دوکسپین اخر شبا و اون دوتا قرص هر ۸ ساعت نصف قرص. حالا سوالم اینه که با این حال موقع خواب علایمم زیاد میشه و اذیت میشم. درخواست کمک دارم از عزیزان. ممنونم.
alen
کاربر عادی
کاربر عادی

سپاسگذاری کرده اید: 0 مرتبه
سپاسگذاری شده: 0 مرتبه در 0 پست
میزان اعتبار: 0

Re: ترک هرویین و حملات پانیک

پستتوسط admin » 16 تیر 1396, 20:41

با سلام .تشدید علائم عصبی خصوصاً بیقراری در هنگام خواب طبیعی است . موضوع را با متخصص خود در میان بگذارید تا در دوز و یا نوع داروها تغییر ایجاد کنند. موفق باشید.

نیک بخت ترین مردم کسی است که کردار را به سخاوت بیاراید و گفتار را به راستی. ابن سینا
سادگی و عشق از عوامل پیشرفت است، که در قلب ما ایرانیان است. پروفسور حسابی

آواتار کاربر
admin
مدیر سایت
مدیر سایت

سپاسگذاری کرده اید: 1201 مرتبه
سپاسگذاری شده: 263 مرتبه در 181 پست
میزان اعتبار: 6

پستتوسط mehrad 7 » 3 مرداد 1396, 14:42

سلام؛ من هم هرويين مصرف ميكنم؛ با قرص متادون ٢٠ ميتونم بذارم كنار ولى هى خودمو گول ميزنمو باز ميرم ميكشم البته نهايت روزى يكى ميزنم ولى شده وقتى ميرم سفر يه هفته نميزنم البته بااستفاده از قرص متادون؛ و در عرض چهارروز به روزى نصف قرص رسيد...از مسافرت ك برگشتم باز هم شروع به كشيدن كردم...اين دفعه ديگه تصميمم جديه...اگه ميشه كمكم كنيد و راهنماييم كنيد ك چيكار كنم
mehrad 7
کاربر عادی
کاربر عادی

پستتوسط mehrad 7 » 3 مرداد 1396, 14:47

وسوسه بدطور مياد؛ بخصوص شبها و موقع خواب...وگرنه درطول روز هيچ مشكلى ندارم و فقط شبها اذيت ميشم...دلم نمياد قرص خواب بخورم؛ بخودم ميگم من ك امشب ميزنم پس چرا قرص بخورم؛ از خمارى هم متنفرم؛ اصلا نميتونم تحملش كنم متاسفانه...ارزومه ك پاك زندگى كنم؛ بيش از ٧ساله ك پاكيه خودمو نديدم؛ اصلا نميدونم شخصيت واقعيم چطوريه...اوايل ترياك ميزدم و شيره؛ بعدشم ك فقط بافور و اين دوسال نيم اخر هم هرويين متاسفانه...
mehrad 7
کاربر عادی
کاربر عادی

پستتوسط admin » 7 مرداد 1396, 23:28

mehrad 7 نوشته است:وسوسه بدطور مياد؛ بخصوص شبها و موقع خواب...وگرنه درطول روز هيچ مشكلى ندارم و فقط شبها اذيت ميشم...دلم نمياد قرص خواب بخورم؛ بخودم ميگم من ك امشب ميزنم پس چرا قرص بخورم؛ از خمارى هم متنفرم؛ اصلا نميتونم تحملش كنم متاسفانه...ارزومه ك پاك زندگى كنم؛ بيش از ٧ساله ك پاكيه خودمو نديدم؛ اصلا نميدونم شخصيت واقعيم چطوريه...اوايل ترياك ميزدم و شيره؛ بعدشم ك فقط بافور و اين دوسال نيم اخر هم هرويين متاسفانه...

با سلام . می دانم که چه حالی داری . شبها انگار زمان نمی گذرد . تا صبح پلک روی هم نمی گذاری . و فردا غروب از اینکه یک شب دیگر را بایستی بیدار بمانی اعصابت خرد می شود و رفته رفته آستانه تحملت تمام می شود ........ ولی دوست من به این فکر کن که باالاخره تمام می شود . مصرف آرام بخش زمان بهبودیت را عقب می اندازد بنابراین سعی کن که استفاده نکنی ولی هر دو سه شب که آستانه تحملت تمام می شود می توانی یک شب به خود استراحت بدهی و آرام بخش استفاده کنی . البته صبح که از خواب بیدار می شوی کمی له و لورده به نظر می آیی . سعی کن مرتب دوش بگیری سرحالت می آورد. متاسفانه هیچ راهی به غیر از تحمل کردن نداری خدای ناکرده اگر یک بار ، تأکید می کنم اگر فقط یکبار به تریاک یا هروئین لب بزنی همه چیز خراب می شود و دوباره آلوده می شوی . پس دوست من تحمل کن انشاالله بزودی تمام می شود . هروئین نسبت به تریاک این حسن را دارد که همانطور که زودتر انسان را آلوده می کند زود تر هم از بدن بیرون می رود و زمان خماریش نسبت به تریاک کمتر است . موفق باشی.

نیک بخت ترین مردم کسی است که کردار را به سخاوت بیاراید و گفتار را به راستی. ابن سینا
سادگی و عشق از عوامل پیشرفت است، که در قلب ما ایرانیان است. پروفسور حسابی

آواتار کاربر
admin
مدیر سایت
مدیر سایت

سپاسگذاری کرده اید: 1201 مرتبه
سپاسگذاری شده: 263 مرتبه در 181 پست
میزان اعتبار: 6

بازگشت به سوالات شما

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 2 مهمان