چگونه می توانم قرص های ترامادول را ترک کنم؟

در این قسمت می توانید از پزشک و روانشناسان مرکز سوالات خود را در زمینه اعتیاد و درمان و یا مواد مخدر بپرسید

مدیران انجمن: dr.sayadi, b.sorouri

چگونه می توانم قرص های ترامادول را ترک کنم؟

پستتوسط mh2211 » 4 آبان 1396, 01:29

با سلام و خسته نباشید خدمت همه ی اعضای سایت بخصوص آقای دکتر عزیز.
اسمم محسن و 21سال سن دارم وزنم هم 57 کیلو هستش,, دقیقا یک سال و یک هفته پیش بود که داداش بزرگ خدابیامرزم فوت کرد و من چون شب ها خواب نداشتم و دیگه دیوونه شده بودم شروع کردم به مصرف قرص ترامادول , اوایل یه دونه 100 مصرف میکردم تا همین پنج ماه پیش که مصرفم الان شده روزی 3 یا گاهی وقتا 4 تا 200 ...دوهفته پیش قبل صبحونه دو تا 200 انداختم بالا و بعد چند دقیقه تشنج کردم که وقتی بهوش اومدم دو سه ساعت گلوم خونریزی میکرد نمیدونم واسه چی بود ...سه شب پیش باز با اینکه صبح و ظهر دوتا 200 خورده بودم سره کار ..ولی وقتی خونه اومدم 300 میلی باز خوردم که بعد نیم ساعت تشنج کردمو همه فهمیدنو بردن منو بیمارستان ..توبیمارستان هم هیچی ندادن بهم دوباره اومدیم خونه ..الان سه روزه قرص نخوردم چون جلوی مادرم قسم خوردم که دیگه نخورم ولی الان دارم میمیرم نمیدونم چیکار کنم مشت میزنم به درو دیوار سرم درد میکنه اسهالم که نمیشه گفت ولی زیاد میرم دستشویی اصلا نمیدونم چجوری بگم بهتون بدنم یه جوری میشه ریش ریش میشه هزار بار آرزوی مرگ میکنم به قرآن محمد قسم از به دنیا اومدنم پشیمونم چیکار کنم یه راهی بهم نشون بدیم ..بقول دوستام بهترین راهش اینه که کم کم باید بزارم کنار درسته؟ آخه اونم سخته چیکار کنم؟ پنج ماه پیش می خواستم ترک کنم با قرص B2 دیدم دارم مشکل عضلانی پیدا میکنم تو ادرارکردنم هم مشکل داشتم وقتی B2 مصرف میکردم ..این قرص های دراگون چیه؟ اونا هم مورفین داره؟ با اونا میتونم ترک کنم ؟دراگون بدتره یا ترامادول؟ تورو قرآن کمکم کنین دارم میمیرم :oops:
mh2211
کاربر عادی
کاربر عادی

سپاسگذاری کرده اید: 0 مرتبه
سپاسگذاری شده: 0 مرتبه در 0 پست
میزان اعتبار: 0

Re: چگونه می توانم قرص های ترامادول را ترک کنم؟

پستتوسط admin » 5 آبان 1396, 15:00

mh2211 نوشته است:با سلام و خسته نباشید خدمت همه ی اعضای سایت بخصوص آقای دکتر عزیز.
اسمم محسن و 21سال سن دارم وزنم هم 57 کیلو هستش,, دقیقا یک سال و یک هفته پیش بود که داداش بزرگ خدابیامرزم فوت کرد و من چون شب ها خواب نداشتم و دیگه دیوونه شده بودم شروع کردم به مصرف قرص ترامادول , اوایل یه دونه 100 مصرف میکردم تا همین پنج ماه پیش که مصرفم الان شده روزی 3 یا گاهی وقتا 4 تا 200 ...دوهفته پیش قبل صبحونه دو تا 200 انداختم بالا و بعد چند دقیقه تشنج کردم که وقتی بهوش اومدم دو سه ساعت گلوم خونریزی میکرد نمیدونم واسه چی بود ...سه شب پیش باز با اینکه صبح و ظهر دوتا 200 خورده بودم سره کار ..ولی وقتی خونه اومدم 300 میلی باز خوردم که بعد نیم ساعت تشنج کردمو همه فهمیدنو بردن منو بیمارستان ..توبیمارستان هم هیچی ندادن بهم دوباره اومدیم خونه ..الان سه روزه قرص نخوردم چون جلوی مادرم قسم خوردم که دیگه نخورم ولی الان دارم میمیرم نمیدونم چیکار کنم مشت میزنم به درو دیوار سرم درد میکنه اسهالم که نمیشه گفت ولی زیاد میرم دستشویی اصلا نمیدونم چجوری بگم بهتون بدنم یه جوری میشه ریش ریش میشه هزار بار آرزوی مرگ میکنم به قرآن محمد قسم از به دنیا اومدنم پشیمونم چیکار کنم یه راهی بهم نشون بدیم ..بقول دوستام بهترین راهش اینه که کم کم باید بزارم کنار درسته؟ آخه اونم سخته چیکار کنم؟ پنج ماه پیش می خواستم ترک کنم با قرص B2 دیدم دارم مشکل عضلانی پیدا میکنم تو ادرارکردنم هم مشکل داشتم وقتی B2 مصرف میکردم ..این قرص های دراگون چیه؟ اونا هم مورفین داره؟ با اونا میتونم ترک کنم ؟دراگون بدتره یا ترامادول؟ تورو قرآن کمکم کنین دارم میمیرم :oops:

کاربر گرامی با سلام :
متأسفانه تشنج یکی از عوارض مصرف ترامادول است که صدمات زیادی به مغز وارد می کند.اینکه تصمیم گرفتید که آنرا ترک کنید بسیار عالی است ولی ترک ترامادول مانند ترک دیگر مواد مخدر دارای عوارض شدیدی مانند پادرد ، اسهال، بی خوابی و ...... است که بسته به نوع ماده ، مدت مصرف ، نوع مصرف و مقدار مصرف بایستی به مدت چندین روز تحمل کنید که به آن اصطلاحاً ترک یابویی یا ترک چتربازی می گویند. با توجه به نوع ماده شما این نوع ترک خطر آنچنانی برای شما ندارد فقط بایستی تحمل کنید که معمولاً در کمپ های ترک اعتیاد همینکار را می کنند یعنی طرف را آنقدر نگه می دارند تا با زجر ترک نماید ولی بهتر است که به یک مرکز درمان معتبر و استاندارد مراجعه نموده و درمان شوید. در آن مراکز داروهای غیر مخدر یا مخدر به صورت محدود به شما می دهند و کمکتان می کنند تا مرحله سم زدایی را با کمترین یا بدون ناراحتی طی کنید. در طی این مدت مشاوره های لازم نیز به شما داده می شود.بعد از مرحله سم زدایی که ماده از بدن شما خارج شده است بایستی از نظر روحی روانی نیز مسلح شوید و زیر نظر روانشناسان آن مرکز یا روانشناسان دیگر تا مدت زمانی که مورد نیاز است تحت مشاوره های گروهی، خانوادگی و روحی روانی قرار بگیرید.موفق باشید.

نیک بخت ترین مردم کسی است که کردار را به سخاوت بیاراید و گفتار را به راستی. ابن سینا
سادگی و عشق از عوامل پیشرفت است، که در قلب ما ایرانیان است. پروفسور حسابی

آواتار کاربر
admin
مدیر سایت
مدیر سایت

سپاسگذاری کرده اید: 1201 مرتبه
سپاسگذاری شده: 263 مرتبه در 181 پست
میزان اعتبار: 6

پستتوسط dr.sayadi » 5 آبان 1396, 21:37

سلام
همانطور که مدیر محترم سایت اشاره فرمودند بهتر است تحت نظر پزشک این کار انجام شود ولی تا فردا
بهتر است از داروهایی نظیر
گاباپنتن جهت پیشگیری از تشنج ودرد
کلونیدین جهت خواب و.....تحت نظر پزشک استفاده نمایید.

آواتار کاربر
dr.sayadi
مدیر سایت
مدیر سایت

سپاسگذاری کرده اید: 427 مرتبه
سپاسگذاری شده: 77 مرتبه در 47 پست
میزان اعتبار: 1

پستتوسط taryaki number1 » 8 آذر 1396, 00:33

از نظر اینجانب دکتر بافوریان نسخه رو تهیه کن و مصرف بنما
روزی سه وعده تریاک و پشت بندش شیره
مقدار مصرف هر وعده تریاک نیم گرم وشیره ۱۵ اونس
نحوه مصرف .سیخ و سنگ
taryaki number1
کاربر عادی
کاربر عادی

پستتوسط mazdak » 9 آذر 1396, 17:29

سلام دوستان.من حدودا تابستان سال 90 یه شب با چندتا از دوستان در پارکی نشسته بودیم که به اصرار یکی از بچه ها برای اولین بار قرص ترامادول تجربه کردم.این مصرف همانا و بیچاره شدن منم همانا.تو این سالها مصرفم به شدت بالا رفت.یکی دو بار به خاطر ازدواج و ترس از آزمایشات اعتیاد ترک کردم ولی باز رفتم سراغش.دفعه آخر دی ماه سال 93 بود که به مدت 7 ماه ترک کردم ولی اینبار با شربت متادون شروع کردم.تا الان که روزی 5 تا قرص 200 ترامادول میخورم و تقریبا روزی 5 سی سی شربت هم میخورم.همسرم از این موضوع خبر نداره ولی تاحالا چندین بار قرص توی کیفم پیدا کرده که هربار با بهانه های الکی پیچوندمش.الان چند وقته که همسرم ازم میخاد که بچه دار شیم ولی متاسفانه تازه فهمیدم که این داروها چه بلایی سر اسپرم مرد میاره.جدا از این اصلا میل جنسی هم ندارم.الان دیگه خیلی از خودم بدم اومده.واقعا به بدبخت بودن خودم پی بردم.با اینکه از لحاظ کاری و مالی و تحصیلات از سطح بالایی برخوردارم ولی به عمق ماجرا که نگاه میکنم میبینم خیلی بدبختم.از چشم های خانومم خجالت میکشم دوست ندارم خودمو تو آینه ببینم اصلا باورم نمیشه که منم یه معتاد هستم.از ترک کردن هم خیلی میترسم.یاد خماری ها و بدن دردها و بی خوابی های زمان ترک که میوفتم مو به تنم سیخ میشه.زمان ترک خیلی از شبها تا صبح انگار داشتن تو بدنم سیم کشی میکردن تک تک سلولها و عصب های بدنم فریاد میزد پا درد و کمر درد امانم بریده بود ولی افسوس دویاره شروع کردم.واقعا نمیدونم چیکار کنم.خیلی دلم میخاد مثل بقیه زندگی کنم به آدمهای اطرافم حسودیم میشه ولی میخام از فردا شروع کنم کم کم ترک کنم دلم میخاد تا عید پاکه پاک بشم.خیلی دوست دارم برم مرکز ترک اعتیاد ولی میترسم از آبروم میترسم.تورو خدا برام دعا کنید نهایت بدبختی اینجاست که نمیتونم دردمو به کسی بگم.خواهشا برام دعا کنید دیگه خسته شدم از همه چیز خسته شدم.خواهشا اگه راهکاری هم دارین که بهم کمک میکنه بگین.بازم میام و از پیشرفت کارم میگم بهتون.هر هفته گزارشش میدم اگه نیومدم هم که یعنی خاک بر سر شدم رفته
mazdak
کاربر عادی
کاربر عادی

پستتوسط admin » 10 آذر 1396, 22:58

mazdak نوشته است:سلام دوستان.من حدودا تابستان سال 90 یه شب با چندتا از دوستان در پارکی نشسته بودیم که به اصرار یکی از بچه ها برای اولین بار قرص ترامادول تجربه کردم.این مصرف همانا و بیچاره شدن منم همانا.تو این سالها مصرفم به شدت بالا رفت.یکی دو بار به خاطر ازدواج و ترس از آزمایشات اعتیاد ترک کردم ولی باز رفتم سراغش.دفعه آخر دی ماه سال 93 بود که به مدت 7 ماه ترک کردم ولی اینبار با شربت متادون شروع کردم.تا الان که روزی 5 تا قرص 200 ترامادول میخورم و تقریبا روزی 5 سی سی شربت هم میخورم.همسرم از این موضوع خبر نداره ولی تاحالا چندین بار قرص توی کیفم پیدا کرده که هربار با بهانه های الکی پیچوندمش.الان چند وقته که همسرم ازم میخاد که بچه دار شیم ولی متاسفانه تازه فهمیدم که این داروها چه بلایی سر اسپرم مرد میاره.جدا از این اصلا میل جنسی هم ندارم.الان دیگه خیلی از خودم بدم اومده.واقعا به بدبخت بودن خودم پی بردم.با اینکه از لحاظ کاری و مالی و تحصیلات از سطح بالایی برخوردارم ولی به عمق ماجرا که نگاه میکنم میبینم خیلی بدبختم.از چشم های خانومم خجالت میکشم دوست ندارم خودمو تو آینه ببینم اصلا باورم نمیشه که منم یه معتاد هستم.از ترک کردن هم خیلی میترسم.یاد خماری ها و بدن دردها و بی خوابی های زمان ترک که میوفتم مو به تنم سیخ میشه.زمان ترک خیلی از شبها تا صبح انگار داشتن تو بدنم سیم کشی میکردن تک تک سلولها و عصب های بدنم فریاد میزد پا درد و کمر درد امانم بریده بود ولی افسوس دویاره شروع کردم.واقعا نمیدونم چیکار کنم.خیلی دلم میخاد مثل بقیه زندگی کنم به آدمهای اطرافم حسودیم میشه ولی میخام از فردا شروع کنم کم کم ترک کنم دلم میخاد تا عید پاکه پاک بشم.خیلی دوست دارم برم مرکز ترک اعتیاد ولی میترسم از آبروم میترسم.تورو خدا برام دعا کنید نهایت بدبختی اینجاست که نمیتونم دردمو به کسی بگم.خواهشا برام دعا کنید دیگه خسته شدم از همه چیز خسته شدم.خواهشا اگه راهکاری هم دارین که بهم کمک میکنه بگین.بازم میام و از پیشرفت کارم میگم بهتون.هر هفته گزارشش میدم اگه نیومدم هم که یعنی خاک بر سر شدم رفته

با سلام : اینکه می گویید از آبرویم می ترسم یعنی اینکه خود شما به این مسئله دید مجرمانه دارید در صورتی که اعتیاد یک بیماری است.اگر بپذیرید که بیمارید و برای درمان بایستی به پزشک متخصص این بیماری رجوع کنید آنگاه راه درمان شما تسهیل می شود. ضمن اینکه مراکز درمان بهیچ وجه اطلاعات درمانی بیمار خویش را به هیچ احدی حتی بنا به درخواست مراکز اداری یا دادگستری نمی دهند.رازداری جزو قسمی است که پزشکان می خورند و به آن پایبندند.بنابراین از اینکه دیگران بفهمند نگرانی نداشته باشید. راه درمان شما فقط و فقط مراجعه به مراکز درمانی است.موفق باشید

نیک بخت ترین مردم کسی است که کردار را به سخاوت بیاراید و گفتار را به راستی. ابن سینا
سادگی و عشق از عوامل پیشرفت است، که در قلب ما ایرانیان است. پروفسور حسابی

آواتار کاربر
admin
مدیر سایت
مدیر سایت

سپاسگذاری کرده اید: 1201 مرتبه
سپاسگذاری شده: 263 مرتبه در 181 پست
میزان اعتبار: 6

بازگشت به سوالات شما

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 2 مهمان