یک جوان 20 ساله اکنون به کمک شما نیازمند است

هر مطلب یا مقاله در باره مواد مخدر در این انجمن قرار می گیرد. ضمنا" مقالات شما در صفحه اصلی سایت نیز منعکس خواهد شد .

مدیران انجمن: dr.sayadi, admin

یک جوان 20 ساله اکنون به کمک شما نیازمند است

پستتوسط komakkonid » جمعه آبان 28, 95 11:33 pm

سلام اسفند سال پیش بود (94) که فهمدیم افسردگی گرفتم به هر حال رفتم روانپزشک و بهم سرترالین 50 داد و خوردم کار ندارم که گذشت و دوزش رو به 100 رسوندیم از 17 سالگی مصرف مشروبات الکی روشروع کردم و از 18 سالگی هم سیگار ! آبان 94 برای اولین بار گل کشیدم و اصلا خوشم نیومد و از آبان 94 تا آبان 95 که یکسال میشه 10 دقیقا مصرف مشتقات شاه دانه داشتم گل حشیش و غبار ! یه چند باری هم مصرف مشروب و گل همزمان که البته واقعا لذت بخش بود برام
متاسفانه و یا خوشبختانه مرداد ماه افسردگیم خودم احساس کردم که خوب شده و طی آخرین جلسه ای که با دکتر روانپزشکم داشتم گفت خوب شدی ولی از اونجایی که من متاسفانه الکی شدم و هر شب و هر شب مشروب میخوردم عرق الکل 96 درصد ود ک ا و ی س ک ی و .... گفت نمیتونیم دوز سرترالینت رو از 100 به 50 کاهش بدیم و ایشون به من داروی

توپوریمات 25 میلیگرم رو تجویزکردن که گفتن هفته اول نصف کن صبح و شب بخور و هفته دوم یه 25 صبح و شب
که ما گوش ندادیم و مصرف افراطی تاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا روزی 200 میلی گرم از توپوریمات استفاده کردیم خب خداروشکر مصرف الکل به شدت اومد پایین ! کم شده ولی قطع نشده

اما داستان و مشکل من !!!!

جمعه هفته پیش تو پارک بودیم و من مقداری الکل مصرف کردم و دوستم داشت گل میکشد یه کام کوچیک زدمو و چت و مست شدم گذشت ..
تا یکشنبه که دوستم گفت بیا گل پکی 100 هزارتومن با نژاد silver kush سلیور کوش که من دست رد به سینه زدم و اون ها کشیدن و من فاصله 5 متری گرفتم ولی متاسفانخ دود خوره شدم و بعد 5 دقیقه خیلی کم همه چیز برام آهسته شد و گفتم چه کاریه رفتمم ازش خواستم و یک کام سه تایی گرفتم و حسابی چت شدم !
بعد از اون شب که چتیم پرید و اخرهای چتی من بود رفتیم پارک و از اون جایی که من با چتی گل حال نمیکنیم الکل خریدم و شروع کردم به خوردن مست مست شدم تا اینکه یه اقایی و رهگذری اومد گفت فندک بده من دادم و رفت دیدم بوی گل میاد دویدم دنبالش گفتم یه کام بده من مستم میخام چت مست بشم یه کام گرفتمو رفتم رو آسمون ها
دیگه چیز زیادی از بعدش آنچنان یادم نمیاد !
فقط میدونم خیلی خوش گذشت کلن !
احساس پشیمونی هم خیلی بهم دست میده وقتی گل میزنم

اما مشکل اساسی من

بعد از اون یکشنبه شب بعدش ساعت 9 شب دوشنبه با خوردن یک لیوان چای و کشیدن 2 نخ سیگار خیلی خیلی کم چت شدم ! و با این حال که گلی مصرف نکرده بودم ولی انگار گل کشیده بودم!
شب بعد هم همینطور
شب بعدش که گفتم اثراتش رفته و رفتم الکل خریدم و تا خرخره خوردم متاسفانه جای اینکه مست کنم کاملا کاملا چت و مست شدم و انگار کاملا تو مستی یک گل کشیده بودم
شب بعدش هم با یک لیوان چایی و یک نخ سیگار باز چت شدم
امشب هم همینطور ساعت 10 شب اینطور شد الان هم دارم تایپ میکنم همه چی آهسته هست برام ! و فقط یک لیوان چای و 4 نخ سیگار

:shock: دوستان وصیت نامم رو بنویسم به نظرتون آیا ؟
komakkonid
کاربر عادی
کاربر عادی

سپاسگذاری کرده اید: 1 مرتبه
سپاسگذاری شده: 0 مرتبه در 0 پست
میزان اعتبار: 0

Re: یک جوان 20 ساله اکنون به کمک شما نیازمند است

پستتوسط komakkonid » شنبه آبان 29, 95 1:46 pm

هم اکنون نیازمند یازی سبزتون هستم
komakkonid
کاربر عادی
کاربر عادی

پستتوسط admin » شنبه آبان 29, 95 3:03 pm

کاربر گرامی : نگفتید که مشکل شما چیست و چکار می خواهید بکنید. اگر قصد شما ترک الکل و ماریجوانای گل است که بایستی به یک مرکز درمان استاندارد در شهر خودت مراجعه کنی زیرا آنطور که به نظر می رسد شما اعتیاد شدید به الکل دارید و علاوه بر آن از مشکلات روحی- روانی زیادی رنج می برید که متأسفانه اعتیاد به الکل و ماریجوانا آنها را شدیدتر کرده است . بنابراین توصیه می کنیم که حتماً به یک مرکز درمانی مراجعه کنید که علاوه بر دارا بودن امکانات درمان اعتیاد خصوصاً الکل ، از روانشناسان خبره نیز برخوردار باشد. بهبودی هرچه سریعتر شما را آرزومندیم. موفق باشید
بچه که بودم میخواستم دنیا را تغییر دهم . بزرگتر که شدم گفتم دنیا بزرگ است کشورم را تغییر دهم . در میانسالی شهر و در پیری خواستم خانواده را متحول کنم . حال در آستانه مرگ میفهمم که :
اگر روز اول خودم را تغییر می دادم ،اکنون دنیا را هم تغییر داده بودم
آواتار کاربر
admin
مدیر سایت
مدیر سایت

سپاسگذاری کرده اید: 1159 مرتبه
سپاسگذاری شده: 252 مرتبه در 173 پست
میزان اعتبار: 6

کاربران زیر از کاربر محترم admin به خاطر این پست سپاسگذاری کرده اند
komakkonid (شنبه آبان 29, 95 3:16 pm)

پستتوسط komakkonid » شنبه آبان 29, 95 3:15 pm

سلام مشکل من الان اینه که من هفته پیش گل کشیدم علی رغم این که الان 6 روز میگذره هر روز که سیگار میکشم اثرات گل کشیدن تو من ضاهر میشه و به اصلاخ (چت) میشم !
البته خیلی کم در حد اینکه همه چیز اروم میشه خیلی کم البته ماشین ها اروم حرکت میکنند و ...
امروز صبح ساعت بعد از خوردن یک لیوان چای و یک نخ سیگار باز دوباره چت شدم !
از یکشنبه هفته پیش تا الان هر شب با یک لیوان چای و یکی و دو نخ سیگار چت میشم مشکل من اینه که هیچ کس اینطور نیست فقط من اینطوری هستم چرا ؟!
سوال من تنها اینه !
چرا ؟!
komakkonid
کاربر عادی
کاربر عادی

پستتوسط komakkonid » شنبه آبان 29, 95 3:16 pm

admin نوشته است:
کاربر گرامی : نگفتید که مشکل شما چیست و چکار می خواهید بکنید. اگر قصد شما ترک الکل و ماریجوانای گل است که بایستی به یک مرکز درمان استاندارد در شهر خودت مراجعه کنی زیرا آنطور که به نظر می رسد شما اعتیاد شدید به الکل دارید و علاوه بر آن از مشکلات روحی- روانی زیادی رنج می برید که متأسفانه اعتیاد به الکل و ماریجوانا آنها را شدیدتر کرده است . بنابراین توصیه می کنیم که حتماً به یک مرکز درمانی مراجعه کنید که علاوه بر دارا بودن امکانات درمان اعتیاد خصوصاً الکل ، از روانشناسان خبره نیز برخوردار باشد. بهبودی هرچه سریعتر شما را آرزومندیم. موفق باشید

سلام مشکل من الان اینه که من هفته پیش گل کشیدم علی رغم این که الان 6 روز میگذره هر روز که سیگار میکشم اثرات گل کشیدن تو من ضاهر میشه و به اصلاخ (چت) میشم !
البته خیلی کم در حد اینکه همه چیز اروم میشه خیلی کم البته ماشین ها اروم حرکت میکنند و ...
امروز صبح ساعت بعد از خوردن یک لیوان چای و یک نخ سیگار باز دوباره چت شدم !
از یکشنبه هفته پیش تا الان هر شب با یک لیوان چای و یکی و دو نخ سیگار چت میشم مشکل من اینه که هیچ کس اینطور نیست فقط من اینطوری هستم چرا ؟!
سوال من تنها اینه !
چرا ؟!
komakkonid
کاربر عادی
کاربر عادی

پستتوسط komakkonid » یکشنبه آبان 29, 95 12:09 am

کسی من تا الان نشده ؟
komakkonid
کاربر عادی
کاربر عادی

پستتوسط komakkonid » دوشنبه آذر 1, 95 1:13 pm

سلام متاسفانه دو روز است که صبح از خواب پا میشم ! دیروز بعد از اینکه از خونه رفتم بیرون و الان بعد از 5 دقیقه همه چیز رو اهسته میبینم !
komakkonid
کاربر عادی
کاربر عادی

پستتوسط komakkonid » چهارشنبه آذر 3, 95 5:07 pm

من هنوز همون حال رو دارم !
komakkonid
کاربر عادی
کاربر عادی

پستتوسط admin » چهارشنبه آذر 3, 95 5:21 pm

komakkonid نوشته است:سلام متاسفانه دو روز است که صبح از خواب پا میشم ! دیروز بعد از اینکه از خونه رفتم بیرون و الان بعد از 5 دقیقه همه چیز رو اهسته میبینم !

کاربر گرامی : بدون معاینه بالینی و تست مواد مخدر نمی توان گفت که مشکل شما چیست ؟ . البته مواد های مخدر توهم زایی مانند ال اس دی وجود دارند که به اصطلاح دارای بدتریپ (bad trip) هستند و حتی شخص تا چند سال پس از ترک هم ممکن است دچار توهم شود . حالت آهسته دیدن حرکت ها معمولاً از عوارض مواد توهم زا است . مشکل معتادین امروزی این است که خودشان نمی دانند چی مصرف می کنند. شما می گویید که گل کشیده اید ؟ آیا مطمئنید ؟ وقتی که در پارک با تعارف دیگران باصطلاح گل می کشید ، از کجا می دانید که در داخل آن چه چیزی وجود دارد؟ امروزه خیلی از مواد صنعتی مانند اسپایس (ماریجوانای صنعتی) یا گیاهان توهم زایی مانند تاتوره (مریم گلی) را با ماریجوانا مخلوط کرده و می کشند. حتی می توان محرک های جدیدی که امروزه بوجود آمده اند را با انواع گیاهان توهم زا یا ماریجوانا مخلوط کرد و کشید. که علائم بسیاری از آنها هنوز ناشناخته است . با این وجود توصیه می کنم به یک مرکز درمانی خوب مراجعه کرده و مشکل خود را درمیان بگذارید؟موفق باشید.
بچه که بودم میخواستم دنیا را تغییر دهم . بزرگتر که شدم گفتم دنیا بزرگ است کشورم را تغییر دهم . در میانسالی شهر و در پیری خواستم خانواده را متحول کنم . حال در آستانه مرگ میفهمم که :
آواتار کاربر
admin
مدیر سایت
مدیر سایت

پستتوسط ناصر » پنج شنبه آذر 11, 95 6:50 pm

سلام دادش
عزیز من نه دکترم و نه چیز دیگه ! اینا که میگم از یه جاهایی خوندمو فهمیدم بهت میگم!
پس اول از همه همینجا اقای دکتر یزدان نیاز رو پیدا کن و مشکلت رو باهاش در میون بزار.
میدونی چیه این گل یه ماده ای داره به اسم TCH در بافت چرب ذخیره میشه و به این زودیا از بین نمیره... شما هم که غرق در الکل بودین زمانی الان 100 % کبد چرب دارین...ببینید این ماده تا شش ماه میتونه توو بدن بمونه..
اولین قدم برای شما قطع همیشگی مصرف هرگونه مواد هست
دومین قدم استفاده نکردن از غذا های چرب و شیرین هست
سومین قدم استفاده از سبزیجات و میوه و دوغ ترش و .... هست
چهارمین قدم خیلی مهمه ! ورزش هایی که شما باهاش عرق میکنین باید توو صدر برنامه هاتون باشه ( دو - طناب - جکوزیی )
پنجمین قدم استفاده نکردن از الکل و کم کردن سیگار و چای هست..
ششمین قدم که از توصیه های دکتر یزدان نیاز هست استفاده از " کندر و مر مکی یا مر حجازی " هست که باید از عطاری ها تهیه کنید و به مدت سه ماه یک گرم شب و یک گرم روز استفاده کنید..
هفتمین قدم اینه که باید یاد بگیر کارای خلاف و بزاری زمین " در 20 سالگی یاد گرفتم کارای خلاف هیچ عاقبتی ندارندد حتی به حرفه ای ترین صورت " .
به امید خدا تا سه ماه خوب میشین... خدا پشت و پناهتون

به امید روزی که هیچ کس به هیچ موادی وابسته نباشد!

یا علی.
ناصر
کاربر عادی
کاربر عادی

سپاسگذاری کرده اید: 0 مرتبه

پستتوسط admin » پنج شنبه آذر 11, 95 7:09 pm

ناصر نوشته است:سلام دادش
عزیز من نه دکترم و نه چیز دیگه ! اینا که میگم از یه جاهایی خوندمو فهمیدم بهت میگم!
پس اول از همه همینجا اقای دکتر یزدان نیاز رو پیدا کن و مشکلت رو باهاش در میون بزار.
میدونی چیه این گل یه ماده ای داره به اسم TCH در بافت چرب ذخیره میشه و به این زودیا از بین نمیره... شما هم که غرق در الکل بودین زمانی الان 100 % کبد چرب دارین...ببینید این ماده تا شش ماه میتونه توو بدن بمونه..
اولین قدم برای شما قطع همیشگی مصرف هرگونه مواد هست
دومین قدم استفاده نکردن از غذا های چرب و شیرین هست
سومین قدم استفاده از سبزیجات و میوه و دوغ ترش و .... هست
چهارمین قدم خیلی مهمه ! ورزش هایی که شما باهاش عرق میکنین باید توو صدر برنامه هاتون باشه ( دو - طناب - جکوزیی )
پنجمین قدم استفاده نکردن از الکل و کم کردن سیگار و چای هست..
ششمین قدم که از توصیه های دکتر یزدان نیاز هست استفاده از " کندر و مر مکی یا مر حجازی " هست که باید از عطاری ها تهیه کنید و به مدت سه ماه یک گرم شب و یک گرم روز استفاده کنید..
هفتمین قدم اینه که باید یاد بگیر کارای خلاف و بزاری زمین " در 20 سالگی یاد گرفتم کارای خلاف هیچ عاقبتی ندارندد حتی به حرفه ای ترین صورت " .
به امید خدا تا سه ماه خوب میشین... خدا پشت و پناهتون

به امید روزی که هیچ کس به هیچ موادی وابسته نباشد!

یا علی.

کاربر گرامی : ناصر عزیز شما در همین تالار با عنوان " کمک یک بار گل مصرف کردم دارم دیوونه میشم " از ما تقاضای کمک کرده اید . پس چگونه به خود اجازه می دهید که دیگری را با راهنمایی های خود به چاه بیاندازید . اگرچه تمام نکاتی که مطرح کرده اید نه تنها هیچکدامشان ضرری نداشته ، بعضی هایشان نیز صحیح هستند ولی لطفاً راهنمایی دیگران را به متخصصین ما واگذار کنید .

مطلب دوم اینکه آقای یزدان نیاز دیگر با ما همکاری ندارند و مورد تأیید این مرکز نیز نیستند . اگر ایشان مطالب خود را همانند شما در این تالار قرار داده اند دلیل تأیید ایشان از جانب ما نیست . بنابراین ما ایشان را توصیه نمی کنیم و خواهشمندیم که شما نیز توسط این سایت ایشان را به دیگران توصیه نکنید. متشکرم
آواتار کاربر
admin
مدیر سایت
مدیر سایت

پستتوسط ناصر » جمعه آذر 12, 95 11:50 pm

سلام
فرمایشتون صحیح!

ولی اولا بنده هیچگونه اطلاعی نداشتم که اقای یزدان نیاز دیگر با شما همکاری ندارند چرا که در همینجا خیلی از گفته هاشون هنوز هست و شما در هر حال مطالب ایشان را نگه داشته و هیچ گونه اطلایه یا چیزی در این خصوص مطرح نکردید!

دوما بردار اون پستی که از طرف من ارسال شده برای یه بنده خدایی هست! بنده میدانم که مشکل ایشان اعتیاد نیست... ( یک بار استفاده ماریجوانا اعتیاد به هیچ وجه ندارد ان هم خیلی کم. مگر پیگیر شود نسبت به لذت هایش) اگر ببینید سوال را در لیست سوال های روان شناسی به نقل از زبان خودشان ارسال کرده ام نه اعتیاد و مخدر...زیرا ایشان بعد از خواندن مطالب در اینترنت و هراس برداشتن که اینده ام خراب شد به این روز افتاده نه بعد از مصرف... ( منون میشم نظرتون رو در اون پست هم بدید)

سوما هیچ راه پزشکی یا تخصصی دیگری مطرح نکرده ام که کوچکترین ضرری داشته یا عوارض به بار بیاورد ! فقط محض راهنمایی چیز هایی را که به صورت کار های روزمره میتوان در برنامه قرار داد گفته ام. در ضمن هیچ دارو یا چیز دیگری نیز معرفی نکرده ام!

چهارما اینجا تالار هست ! مگه غیر اینه؟ همه میتونن نظرها و پیشنهادهاشونرو بدن...من که قانون خاصی رو زیر پا نذاشتم...اگه غیر اینه بگین اصلاح کنم.

پنجما همه گفته هام مربوط و یاری کننده سوال کننده هست...

و در اخر هم عذر میخوام اگه قانونی رو زیر پا گذاشتم...

وقتتون به خیر

یا علی
ناصر
کاربر عادی
کاربر عادی

سپاسگذاری کرده اید: 0 مرتبه

پستتوسط admin » دوشنبه آذر 15, 95 11:42 pm

کاربر گرامی ناصر عزیز: همانطور که عرض کردم مطالب شما نه تنها به هیچکس ضرری نمی رساند بلکه توصیه های شما نیز کاملاً صحیح بوده است . ضمن اینکه شما می توانید با رعایت مقررات این سایت (که در قسمت قوانین و مقررات درج شده است) هرچه دلتان خواست بنویسید و از شما نیز بابت توجهتان به این سایت کمال تشکر و امتنان را نیز داریم . ولی توجه داشته باشید که وقتی کسی در این سایت سوال خود را مطرح می کند ، از یک پزشک و یا روانشناس انتظار جواب را دارد. من خود نیز اگر در موارد اندکی جواب داده ام با راهنمایی دکتر بوده است و اگر در جایی اشتباه کرده باشم دکتر به من می گوید که چگونه صحیحش را بنویسم. شما نیز می توانید دوستانتان را با رعایت مقررات راهنمایی بفرمایید ولی نمی توانید برایشان طبابت کنید و یا احیاناً دارو تجویز نمایید . ولی غیر از آن ، هرچه دلتان می خواهد بنویسید ما نیز خوشحال می شویم .

مطلب دوم اینکه قطع رابطه ما با آقای یزدان نیاز را در چند جا عنوان کرده ام ولی شما ندیده اید و این قطع رابطه هم بخاطر این بود که برخلاف خواسته چندباره ما ، ایشان در نگارش مطالبشان مقررات سایت و اصول مقاله نویسی را نادیده می گرفتند. مثلاً دارو تجویز می نمودند و یا اینکه مطالبی که هنوز در حال تحقیق است و کاملاً ثابت نشده به عنوان یک مطلب علمی ثابت شده جا می زدند و .... ولی ما منکر مطالبی که بعضاً به درستی عنوان کرده اند و در این سایت موجود است نمی شویم . به عبارت دیگر ما ایشان را تأیید نکرده ایم نه سواد ایشان را. ایشان بسیار آدم مطلعی هستند ولی ظاهراً با این اطلاعاتشان دکان بازار ایجاد کرده اند که ما آنرا نمی پسندیم . موفق باشید.
آواتار کاربر
admin
مدیر سایت
مدیر سایت

بازگشت به اعتیاد و انواع مواد مخدر

• مباحث مشابه
    پاسخ ها
    مشاهده شده