ترک اعتیاد به اپیوییدها (تریاک)

هر مطلب یا مقاله در باره مواد مخدر در این انجمن قرار می گیرد. ضمنا" مقالات شما در صفحه اصلی سایت نیز منعکس خواهد شد .

مدیران انجمن: dr.sayadi, admin

Re: ترک اعتیاد به اپیوییدها (تریاک)

پستتوسط mohammad1363 » سه شنبه 26 بهمن 1395, 6:08 am

با سلام .من مدت ۳ ماه است سیگار رو ترک کردم
و دچار مشکلاتی چون خمیازه شدید به همراه بی حسی دست چپ شده ام و به هنگام خمیازه کشیدن از چشام اشک میاد
.
سوالم اینه ک وقتی حالم بد هست .با شروع شدن خمیازه های عمیق حالم بهتر میشه .ولی گاها نمیتونم با موفقیت خمیازه بکشم ‌به اطبا زیادی مراجعه کردم ک متاسفانه علت رو نتونستن ب من تفهمیم کنن.

خواهش میکنم ارتباط اینها با بی حسی دست چپ م رو بگین

داروهای مصرفی
کلوناز ۱
تری فلو ۱
نورتلیپ ۱۰
سیتالوپرام ۲۰

جالبه وقتی این داروها ک ۸ ساله میخورم جهت افسردگی . باعث کاهش بی حسی دست چپم میشه .

با تشکر .
محمد
mohammad1363
کاربر عادی
کاربر عادی

سپاسگذاری کرده اید: 0 مرتبه
سپاسگذاری شده: 0 مرتبه در 0 پست
میزان اعتبار: 0

پستتوسط ayaho » چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396, 3:30 pm

آیا درست است که اگر شخص مدتی ب2 یا متادون مصرف کند و بعد از قطع مصرف آن ، مجدد شیره یا تریاک مصرف کند ، دیگر روی بدنش تاثیری نخواهد داشت؟
آیا درست است که گیرنده های مورفین در بدن اشغال شده و شخص دیگر به حالت نشئگی قبل نخواهد رسید؟
THE WORLD IS YOURS
تصویر
آواتار کاربر
ayaho
کاربر عادی
کاربر عادی

سپاسگذاری کرده اید: 11 مرتبه
سپاسگذاری شده: 2 مرتبه در 2 پست

پستتوسط admin » پنج شنبه 14 اردیبهشت 1396, 8:43 pm

ayaho نوشته است:آیا درست است که اگر شخص مدتی ب2 یا متادون مصرف کند و بعد از قطع مصرف آن ، مجدد شیره یا تریاک مصرف کند ، دیگر روی بدنش تاثیری نخواهد داشت؟
آیا درست است که گیرنده های مورفین در بدن اشغال شده و شخص دیگر به حالت نشئگی قبل نخواهد رسید؟

بلی متادون تقریباً 200 برابر قوی تر از تریاک است و ب2 آگونیست آنتاگونیست مورفین است یعنی از برخی لحاظ ضد مورفین است و بایستی از مصرف آنها حداقل 48 تا 72 ساعت بگذرد تا اثر نماید (بستگی به دوز مصرف شما دارد) و اما جواب سوال دوم شما نیز مثبت است وقتی ب2 مصرف کرده باشید تا زمان فوق الذکر نگذرد و ب2 خود از روی گیرنده های عصبی بلند نشود مورفین یا هرگونه مواد مخدر (اپیوئید) دیگر بر روی گیرنده ها نمی تواند بنشیند بنابراین نه تنها سرخوش (نشئه) نخواهید شد بلکه اصلاً اثر نخواهد کرد و درمورد متادون نیز بخاطر اینکه متادون بسیار قوی تر از مورفین است برای نشئگی نیاز به مصرف مقدار زیادی از مواد اپیوئیدی مانند تریاک یامورفین است که این کار نیز ممکن است موجب اوردوز (overdose) شخص شود و بسیار خطرناک است.

نیک بخت ترین مردم کسی است که کردار را به سخاوت بیاراید و گفتار را به راستی. ابن سینا
سادگی و عشق از عوامل پیشرفت است، که در قلب ما ایرانیان است. پروفسور حسابی

آواتار کاربر
admin
مدیر سایت
مدیر سایت

سپاسگذاری کرده اید: 1196 مرتبه
سپاسگذاری شده: 263 مرتبه در 181 پست
میزان اعتبار: 6

کاربران زیر از کاربر محترم admin به خاطر این پست سپاسگذاری کرده اند
ayaho (شنبه 16 اردیبهشت 1396, 9:57 pm)

پستتوسط ayaho » شنبه 16 اردیبهشت 1396, 10:02 pm

admin نوشته است:
ayaho نوشته است:آیا درست است که اگر شخص مدتی ب2 یا متادون مصرف کند و بعد از قطع مصرف آن ، مجدد شیره یا تریاک مصرف کند ، دیگر روی بدنش تاثیری نخواهد داشت؟

بلی متادون تقریباً 200 برابر قوی تر از تریاک است و ب2 آگونیست آنتاگونیست مورفین است یعنی از برخی لحاظ ضد مورفین است و بایستی از مصرف آنها حداقل 48 تا 72 ساعت بگذرد تا اثر نماید (بستگی به دوز مصرف شما دارد) و اما جواب سوال دوم شما نیز مثبت است وقتی ب2 مصرف کرده باشید تا زمان فوق الذکر نگذرد و ب2 خود از روی گیرنده های عصبی بلند نشود مورفین یا هرگونه مواد مخدر (اپیوئید) دیگر بر روی گیرنده ها نمی تواند بنشیند بنابراین نه تنها سرخوش (نشئه) نخواهید شد بلکه اصلاً اثر نخواهد کرد و درمورد متادون نیز بخاطر اینکه متادون بسیار قوی تر از مورفین است برای نشئگی نیاز به مصرف مقدار زیادی از مواد اپیوئیدی مانند تریاک یامورفین است که این کار نیز ممکن است موجب اوردوز (overdose) شخص شود و بسیار خطرناک است.

ممنون . ظاهرا فعالیت این انجمن خیلی کمه و کاربر فعال نداره
یکی از آشنایان 1ماه ب2 مصرف کرد برای ترک . بعدش اشتباه بزرگ یعنی متادون که فرمودین200برابر قوی تر هست هم 1ماه مصرف کرد
حالا این بنده خدا پشیمون شد که چرا متادون خوردم و گذاشتش کنار و همون شیره مصرف کرد
بعد از گذشت1ماه میگه هرچی شیره مصرف میکنم فقط خماری متادن رو برطرف میکنه و این خیلی برام عجیبه
بنظر شما دلیل اصلی چی میتونه باشه؟ آیا بخاطر متادون هست که بدنشو به مواد قوی مقاوم کرده یا مصرف ب2 باعث شده عصب هاش اشغال بشه و دیگه روی بدنش تاثیر نداشته باشه؟
چون من خوندم که ب2 باعث تنفر از مواد میشه
THE WORLD IS YOURS
تصویر
آواتار کاربر
ayaho
کاربر عادی
کاربر عادی

سپاسگذاری کرده اید: 11 مرتبه
سپاسگذاری شده: 2 مرتبه در 2 پست

کاربران زیر از کاربر محترم ayaho به خاطر این پست سپاسگذاری کرده اند
admin (یکشنبه 16 اردیبهشت 1396, 1:29 am)

پستتوسط admin » یکشنبه 16 اردیبهشت 1396, 3:02 am

ayaho نوشته است:ممنون . ظاهرا فعالیت این انجمن خیلی کمه و کاربر فعال نداره
یکی از آشنایان 1ماه ب2 مصرف کرد برای ترک . بعدش اشتباه بزرگ یعنی متادون که فرمودین200برابر قوی تر هست هم 1ماه مصرف کرد
حالا این بنده خدا پشیمون شد که چرا متادون خوردم و گذاشتش کنار و همون شیره مصرف کرد
بعد از گذشت1ماه میگه هرچی شیره مصرف میکنم فقط خماری متادن رو برطرف میکنه و این خیلی برام عجیبه
بنظر شما دلیل اصلی چی میتونه باشه؟ آیا بخاطر متادون هست که بدنشو به مواد قوی مقاوم کرده یا مصرف ب2 باعث شده عصب هاش اشغال بشه و دیگه روی بدنش تاثیر نداشته باشه؟
چون من خوندم که ب2 باعث تنفر از مواد میشه

کاربر گرامی ضمن تشکر از شما :
درباره سوال اول شما باید عرض کنم : اول اینکه متادون چیزی در حدود 60 تا 70 روز در بافت ها باقی می ماند البته روز بروز از مقدار آن در بدن کاسته می شود و دوم اینکه مصرف ماده مخدر قوی تر ، تلرانس (tolerance) یا همان تحمل نسبت به ماده مخدر فرد را بالا می برد بنابراین دوست شما نیاز به مقدار بسیار زیاد اپیوم (همان تریاک یا شیره) دارد تا خماری متادون را از بین ببرد زیرا تلرانس او بخاطر مصرف ماده مخدر قوی تر افزایش یافته است . اگر می خواهد که سرخوشی داشته باشد راهی ندارد مگر اینکه ذره ذره مصرف خود را تا حد زیادی پایین بیاورد.

و اما درباره بوپرنورفین (buprenorphine)یا بقول شما ب2 : اول اینکه نیمه عمر ب2 ، 20 تا 70 ساعت است (بطور متوسط 37 ساعت) یعنی اینکه در طی این مدت نصف بوپرنورفینی که گیرنده های عصبی را اشغال کرده اند از روی گیرنده ها بلند می شوند . دوم اگر دوست شما بعد از ب2 یکماه هم متادون مصرف کرده است بنابراین متادون بجای ب2 گیرنده ها را اشغال نموده و اکنون که شیره مصرف می کند گیرنده ها توسط مورفین اشغال شده است . بنابراین دیگر ب2 ای بر روی گیرنده ها ننشسته است.

نکته دیگر اینکه بوپرنورفین یا همان ب2 چون از برخی لحاظ ضد مورفین است ، تا زمانیکه گیرنده های عصبی را اشغال نموده است و تا زمانیکه خود از روی گیرنده ها بلند نشود به هیچ ماده اپیوئیدی دیگری اجازه نمی دهد که گیرنده ها را اشغال نمایند. در نتیجه تا زمانیکه فردی ب2 مصرف می کند هیچ ماده مخدر دیگری بر روی آن شخص اثر نمی نماید . در چنین حالتی شخص احساس می کند که مصرف آن ماده مخدر بیهوده بوده و پول خود را حرام کرده است و طبعاً از اینکار خود بیزار می شود نه اینکه از ماده مخدر بیزار شود. گرچه نتیجه هردو عمل یکی است . ضمن اینکه مصرف ماده مخدر اپیوئیدی بر روی ب2 ممکن است در شخص علائمی از خماری مانند خمیازه ، آبریزش بینی و حتی تهوع نیز ایجاد کند.

و در آخر نوشته بودید که این سایت و انجمن کمی کم کار است. بلی حق با شما است به دلیل مشغله کاری افراد فعال در این سایت کمی فعالیت ما کم شده است ولی کماکان تلاش ما این است که برای مطالعه علاقه مندانی مانند شما مطالب صحیح و بدون اشتباه و تا حد امکان بروز را تقدیم کنیم. بهرحال می توانید با مطالعه این سایت و انجمن اطلاعات خود را در زمینه مواد مخدر و درمان افزایش دهید. موفق باشید.

نیک بخت ترین مردم کسی است که کردار را به سخاوت بیاراید و گفتار را به راستی. ابن سینا

آواتار کاربر
admin
مدیر سایت
مدیر سایت

پستتوسط farogh » چهارشنبه 19 اردیبهشت 1396, 4:02 am

سلام . من تازه تریاک ترک کردم حدودا پنج روزه که پرگابالین مصرف میکنم تو این پنج روزه اصلا خماری نداشتم . الان خیلی میترسم. ایا پرگابالین اعتیاد داره یا ن لطفا کمک کنید ممنون میشم
farogh
کاربر عادی
کاربر عادی

پستتوسط admin » دوشنبه 25 اردیبهشت 1396, 10:19 pm

farogh نوشته است:سلام . من تازه تریاک ترک کردم حدودا پنج روزه که پرگابالین مصرف میکنم تو این پنج روزه اصلا خماری نداشتم . الان خیلی میترسم. ایا پرگابالین اعتیاد داره یا ن لطفا کمک کنید ممنون میشم

اعتیاد به آن معنی خیر ولی بایستی تدریجاً قطع شود ضمن اینکه در اوایل مصرف موجب افزایش میل به خودکشی در افراد می شود و بایستی حتماً زیر نظر پزشک مصرف شود و دوم اینکه مصرف آن با مواد مخدر یا الکل موجب کاهش شدید فعالیت cns (سیستم اعصاب مرکزی ) می شود و بسیار خطرناک است. بهتر است برای آگاهی از عوارض مصرف به لینک زیر رجوع کنید . پرگابالین در حقیقت موجب کنترل درد می شود . بهتر است به پزشک مراجعه کرده و برای کنترل درد از دکتر متخصص مشورت بگیرید. متشکرم

مهمان عزيز لينکها فقط براي اعضاي سايت قابل مشاهده ميباشد. اگر از اعضاي سايت هستيد وارد سايت شويد, در غير اين صورت ثبت نام نماييد

آواتار کاربر
admin
مدیر سایت
مدیر سایت

پستتوسط khashayar1379 » دوشنبه 12 تیر 1396, 6:49 pm

سلام واقعا سایتتون عالیه به خسته نباشید گرم بهتون میگم من به مدت 11 ماه اعتیاد به ترامادول داشتم دوزمم حدود 700 میلیگرم در روز یود و 3 بار هم شیشه کشیدم الان خداروشکر 1ماه که پاکم حالم خیلی خوبه افسردگیم برطرف شده ولی اندازه بیضه هام هنوز مثل قبل نشده میخواستم بدونم خودش درست میشه یا اینکه باید داروهای رو مصرف کنم که تستوسترون رو افزایش میده مثل hcg و کلومیفن و تاموکسیفن لطفا جواب بدین چون یه کم خجالتم میگیره برم پیش دکتتر اگه غذاهای یا داروی هست بگین از نظر مالی مشکلی ندارم سنم هم 20 سال هستش ممنون
khashayar1379
کاربر عادی
کاربر عادی

پستتوسط admin » جمعه 16 تیر 1396, 9:45 pm

khashayar1379 نوشته است:سلام واقعا سایتتون عالیه به خسته نباشید گرم بهتون میگم من به مدت 11 ماه اعتیاد به ترامادول داشتم دوزمم حدود 700 میلیگرم در روز یود و 3 بار هم شیشه کشیدم الان خداروشکر 1ماه که پاکم حالم خیلی خوبه افسردگیم برطرف شده ولی اندازه بیضه هام هنوز مثل قبل نشده میخواستم بدونم خودش درست میشه یا اینکه باید داروهای رو مصرف کنم که تستوسترون رو افزایش میده مثل hcg و کلومیفن و تاموکسیفن لطفا جواب بدین چون یه کم خجالتم میگیره برم پیش دکتتر اگه غذاهای یا داروی هست بگین از نظر مالی مشکلی ندارم سنم هم 20 سال هستش ممنون

ضمن تشکر . مشکل شما کاملاً طبیعی است و به مرور زمان بر طرف می شود.ضمن اینکه اینگونه مسائل برای پزشک کاملاً عادی است و از مراجعه به پزشک (که محرم شماست ) هرگز خجالت نکشید. موفق باشید.

آواتار کاربر
admin
مدیر سایت
مدیر سایت

پستتوسط Zzz » یکشنبه 17 تیر 1396, 3:55 am

سلام
با خسته نباشيد خدمت شما
دوستان گل من از حدود وسطاي برج ١٠ مصرف تفنني ترامادول داشتم
الان حدود ٦ ماه هس
حالا تصميم ب تركش گرفتم از ١ ماه اخير
دوز بيشتر از ٣٠٠ نرفته
از ١ ماه پيش ك شروع كردم:٧ روز ٢٠٠ ... ٨ روز ١٥٠ ... ١٠ روز ١٠٠
با امروز شد ١٠ روز
حالا از فردا چيكار كنم ؟
من از بيخوابي متنفرم
لطفا راهنمايي كنيد،فردا چ دوزي مصرف كنم؟
اصلا بكنم يا نكنم؟!!!!
از وقتي تصميم ب تركش گرفتم خدايي خيلي خيلي خيلي اذيت نشدم
Zzz
کاربر عادی
کاربر عادی

سپاسگذاری کرده اید: 1 مرتبه

پستتوسط EnNoName » جمعه 23 تیر 1396, 9:30 pm

Zzz نوشته است:سلام
با خسته نباشيد خدمت شما
دوستان گل من از حدود وسطاي برج ١٠ مصرف تفنني ترامادول داشتم
الان حدود ٦ ماه هس
حالا تصميم ب تركش گرفتم از ١ ماه اخير
دوز بيشتر از ٣٠٠ نرفته
از ١ ماه پيش ك شروع كردم:٧ روز ٢٠٠ ... ٨ روز ١٥٠ ... ١٠ روز ١٠٠
با امروز شد ١٠ روز
حالا از فردا چيكار كنم ؟
من از بيخوابي متنفرم
لطفا راهنمايي كنيد،فردا چ دوزي مصرف كنم؟
اصلا بكنم يا نكنم؟!!!!
از وقتي تصميم ب تركش گرفتم خدايي خيلي خيلي خيلي اذيت نشدم

سلام دوست عزیز.
دوست من بسیار بسیار خوشحالم که تونستید تصمیم رو بگیرید و طوری که مشخص هست روی تصمیمتون پابرجا هستید.
دوست عزیز اول از همه قصد ناامیدی ندارم فقط یادتون باشه شما نمیتونید با روش کم کردن یا هر روش دیگه ای کاملا علایم رو از بین ببرید و دیگ مشکلی نداشته باشید از این نظر مطمعن باشید، با کم کردن دوز مصرفی علایم ترک کمتر شده و درد و مشکلات کمتری خواهید داشت.
الان شما به کمترین دوز رسیدید و تا جایی که مطالعات بنده جوابگو هستند ترامادول دوز کمتر از این میزان حالت علایم ترک رو نشون میده اما کمتر، بنده پزشک نیستم و تنها دیدم بعد از گذشت چندین روز پاسخی دریافت نکردید فقط اطلاعاتی که از کتب و سایتهای دیگر جمع کرده بودم رو در اختیارتون میذارم.
اصلا نمیخواهم وارد بحث چگونگی ترک بشوم فقط مطلبی رو خدمت شما عرض کنم، دوست عزیز قسمتی از ترک به افکار شما برمیگرده و اینکه بنشینید و منتظر علایم ترک و افسردگی باشید، خیر خودتون رو به کار و درس و ورزش و هرچیز دیگری مشغول کنید، در حالت طبیعی هم وقتی نیم ساعت به خودم بگویم امروز حوصله ندارم و افسرده هستم طبیعتا مشکل پیش خواهد آمد.
افکار رو منحرف کنید، بله چهار تا 10 روز مشکلاتی خواهید داشت ولی مطمعا باشید که از روز چخار پنجم به بعد کاهش پیدا میکنند و راحت تر میتوانید زندگی کنید، کاملا شما رو درک میکنم، حوصله یا به زبان خودمانی تر حس رفتن به بیرون رو ندارید، حس گشت زنی با همسر یا خانواده رو ندارید تمرکز درست روی کار ندارید و بیقرار هستید اینها همه طبیعی هستند، شما باید بجنگید، بیرون بروید (حتما با فردی که میداند مشکل شما چیست تا وسوسه سمت شما نیاید) فیلم ببینید، بازی ویدئویی کنید و تمام کنید، در اینترنت خاطرات معتادها رو بخونید (خیلی کمک میکنه، هم از نظر اینکه میبینید تنها نیسید هم از این نظر که میبینید افرادی بودند 15 سال معتاد بسیار حرفه ای بوند و الان به راحتی به زندگی ادامه میدهند) اصلا نترسید، تمام مشکل شما همین ترسیدن است، اگر از الان نخورم چه خواهد شد؟نمیخوابم، بی حوصله و بیقرار هستن، بله حتما هستید اما این ترس این تاثیرات را چند برابر میکند.
مدیریت و یا دوستان عزیزی که اطلاعات بیشتر و تخصصی تری دارند اگر بنده جایی اشتباهی داشتم بفرمایند به همین دلیل هم سعی داشتم دارو یا روشی تجویز نکنم(متخصص نیستم یک کاربر معمولی هستن).
در انتها هم خدمت شما دوست عزیز عرض کنم که ترک کردن یک هفته یا مثلا یک ماه قرار است طول بکشه، این یک ماه رو هرطور باشه میگذره و تموم میشه، اما دوست خوب من اینکه شما بتونید درمان رو کامل کنید و تا آخر زندگی در پاکی باشی خیلی مهم هست، عزیزانی رو دیدم که ده ها و شاید بیشتر بار ترک کرده اند و بازگشت خوردند به نقطه اول و شاید عقب تر.
خواهش میکنم عاجزانه جایگزین نکنید، وابستگی وابستگی است، شما به برگه فوتبال هم معتاد شدی زمینه ساز میشه برات که دوباره برگردی، هر استرسی رو از خودت دور کن این مدت.
انشاالله و به امید خدا موفق و پیروز باشی و برای خودت و خونواده ت سالم سرحال بتونی کار و زندگی کین.
آخرین حرف : فقط به این فکر کن که اگر فرزندی داری یا در آینده خواهی داشت وقتی بفهمد شما اعتیاد دارید و پول مداد و خودکار اون رو مصرف میکنید چه بر سر خودتان و ارزشهایتان خواهد آمد؟
EnNoName
کاربر عادی
کاربر عادی

سپاسگذاری شده: 1 مرتبه در 1 پست

کاربران زیر از کاربر محترم EnNoName به خاطر این پست سپاسگذاری کرده اند
Zzz (یکشنبه 25 تیر 1396, 4:51 am)

پستتوسط Zzz » یکشنبه 25 تیر 1396, 4:49 am

قرصي چيزي واسه خواب سراغ نداريد؟؟؟؟؟؟؟
Zzz
کاربر عادی
کاربر عادی

سپاسگذاری کرده اید: 1 مرتبه

پستتوسط ramingsm » یکشنبه 1 مرداد 1396, 11:22 pm

با عرض سلام خسته نباشید ب مدت 5 سال پاکی داشتم ولی اسفند سال قبل دوبلره شروع ب مصرف تریاک کزدم الان باز میخوام ترک کنم میخوتم بدونم تو این چند ماهی ک مصرف کردم ایا الان ک میخوتم ترک کنم باز باید خیلی درد بکشم یا نه منظورم اینه اونی ک چنیدن سال مصرف تریاک داره با من فرق داره ترکش و یا نه من اندازه یه نخود مصرف دارم الان اونم ب شورت دود لطفا راهنمایم کنید با تشکر
ramingsm
کاربر عادی
کاربر عادی

پستتوسط mamad_it » شنبه 7 مرداد 1396, 3:15 pm

سلام

خسته نباشی
بلاخره جایی پیدا کردم به روز میباشد. 30 سالمه

بنده کشیدن تریاک رو از دوره دانشجو یی شروع کردم که به طور تفریحی تا الان که مدت 4 سال ازدواج کردم ادامه داشت . هنوز هنوزه اگه جایی بساطی باشه موقعیت جور باشه می کشم یا وقتی خونه خالی باشه آیا من معتداد به تریاک هستم یا خیر.
معمولا بستگی به میزان کشیدن داره دو روز تا یک روز پس از کشیدن تریاک (شیره) نشانه های خماری دارم آیا معتاد هستم.

درضمن برای زور انزالی ترامادول 200 که نصف آن رو می خورم . ایا این دو موارد با هم تداخلی نداره.
آیا مصرف متادول بهتره یا شیره و ترک کدام راحتره با تشکر

همیشه به خودم میگفتم تفریحی می زنم ولی همیشه ترسی تو دلم بود وتا اینکه سایت شما رو دیدم گفتم از شما بپرسم.
باتشکر
mamad_it
کاربر عادی
کاربر عادی

پستتوسط admin » یکشنبه 7 مرداد 1396, 12:42 am

mamad_it نوشته است:سلام

خسته نباشی
بلاخره جایی پیدا کردم به روز میباشد. 30 سالمه

بنده کشیدن تریاک رو از دوره دانشجو یی شروع کردم که به طور تفریحی تا الان که مدت 4 سال ازدواج کردم ادامه داشت . هنوز هنوزه اگه جایی بساطی باشه موقعیت جور باشه می کشم یا وقتی خونه خالی باشه آیا من معتداد به تریاک هستم یا خیر.
معمولا بستگی به میزان کشیدن داره دو روز تا یک روز پس از کشیدن تریاک (شیره) نشانه های خماری دارم آیا معتاد هستم.

درضمن برای زور انزالی ترامادول 200 که نصف آن رو می خورم . ایا این دو موارد با هم تداخلی نداره.
آیا مصرف متادول بهتره یا شیره و ترک کدام راحتره با تشکر

همیشه به خودم میگفتم تفریحی می زنم ولی همیشه ترسی تو دلم بود وتا اینکه سایت شما رو دیدم گفتم از شما بپرسم.
باتشکر

1- بلی متأسفانه به تریاک وابستگی پیدا کرده اید. تعریف اعتیاد با وابستگی کمی متفاوت است اینکه آیا اعتیاد دارید یستگی به رفتارهای اجتماعی -روحی و روانی - روابط خانوادگی و عادات روزانه شما دارد . اگر نمی توانید از کسب لذت از تریاک چشم بپوشید مطمئن باشید که به تریاک (هرچند تفریحی) اعتیاد دارید.

2- از ترامادول بهیچوجه استفاده نکنید. اعتیاد به ترامادول بسیار بدتر از اعتیاد به تریاک است خصوصاً اینکه مصرف ترامادول ممکن است موجب تشنج شود . برای زود انزالی داروهای غیر مخدر هم وجود دارد که می توانید با پزشک متخصص مشورت کنید.

3-متادون صد برابر قوی تر از تریاک است و فقط برای درمان اعتیاد به مواد سنگینی مانند شیره یا هرویین و کراک توسط پزشک متخصص اعتیاد بعنوان درمان نگهدارنده استفاده می شود .بنابراین بهیچ وجه سرخود و بدون تجویز پزشک (آنهم برای ترک اعتیاد) ازمتادون استفاده نکنید.

آواتار کاربر
admin
مدیر سایت
مدیر سایت

قبلیبعدی

بازگشت به اعتیاد و انواع مواد مخدر

• مباحث مشابه
    پاسخ ها