مخدر روانگردان صنعتی جدید بونسای در ترکیه چیست

هر مطلب یا مقاله در باره مواد مخدر در این انجمن قرار می گیرد. ضمنا" مقالات شما در صفحه اصلی سایت نیز منعکس خواهد شد .

مدیران انجمن: dr.sayadi, admin

مخدر روانگردان صنعتی جدید بونسای در ترکیه چیست

پستتوسط dr.yazdanniaz » 3 آذر 1393, 22:27

این روزها تب استفاده از مخدر اسپایس (ماری جوانا مصنوعی )مخلوط با دزومورفین (هروئین ) در کشور ترکیه بالا گرفته است .

ورود ماده مخدر ماری جوانا مصنوعی با نام بونزای(بونسای ) و مرگ حدود 230 نفر از جوانان در کشور ترکیه باعث شده است وزارت بهداشت ترکیه زنگ خطر ورود مواد روانگردان صنعتی را به صدا در بیاورد

طبق اظهار نظر پزشک قانونی ترکیه بیشتر جوانانی که از روانگردان بونسای استفاده کردند به علت سکته قلبی فوت نموده اند

وزارت بهداشت ترکیه در یک طرح اضطراری خرید و فروش ماری جوانا صنعتی به نام بونسای را از طریق اینترنت ممنوع کرده و شروع به اطلاع رسانی درباره عوارض کشنده این ماده مخدر نموده است

مخدر بونسای که در کشور ترکیه به هروئین فقرا مشهور شده است قیمت بسیار ارزانی دارد و می توان هر بسته انرا 2 تا 3 لیر معادل یک دلار خریداری کرد

bonzai.jpg
bonzai.jpg (26.22 KiB) 21627 بار مشاهده شده است

نویسنده

در بعضی از اطلاعات گفته شده است این ماده مخدر جدید مخلوطی از 30 تا 40 در صد ماری جوانا مصنوعی و 10 در صد هروئین است اما طبق اخرین بررسی و تماس های من با افراد مطلع این ماده مخلوطی از 40 در صد ماری جوانا مصنوعی و 10 در صد ماده مخدر دزومورفین (کروکودیل ) است

نام این روانگردان از اسم نوعی درخت مینیاتوری در ژاپن به نام bonsai گرفته شده است که تلفظ ان به زبان ترکی بونسای bonsaiمی شود
Turkey not a station but a target market for bonzai drug ...
The Dangerous Drug That Has Taken Hold of Turkey
آواتار کاربر
dr.yazdanniaz
کاربر ویژه
کاربر ویژه

سپاسگذاری کرده اید: 149 مرتبه
سپاسگذاری شده: 761 مرتبه در 548 پست
میزان اعتبار: 9

Re: مخدر روانگردان صنعتی جدید بونسای در ترکیه چیست

پستتوسط آرش » 18 خرداد 1395, 20:06

بنده حدود ۴ سال است در ترکیه زندگی میکنم و یک بار این ماده مخدر را امتحان کرده ام و معلوماتم رو در این مورد بازگویی میکنم به امید اینکه جوانان کشورم در صورت وجود این ماده مهلک به ایران از آن استفاده نکندد
بونزای ترکیه اصلا یک ماده مخدر گیاهی نمیباشد این ماده از ترکیب چند سم مهلک مانند مرگ موش ،گاز کولر ،هروئین و.. بدست میاید که آنرا بر روی برگها و ساقه های یک گیاه معمولی میپاشند
ماده ای بسیار خطرناک و مهلک است ،در اولین یا دومین کام حالت توهم آغاز میشود و چیزی شبیه مرگ را انسان حس میکند گویی قلبت دارد از جا در میاد تمام دنیا به دورت میچرخد صداهایی عجیب غریب به گوشت میاید گویی اصلا در این دنیا نیستی ،ترس مرگ سراسر وجود آدم رو فرا میگیره و رفته رفته بیشتر میشه تا جایی که حاظری هرچه دارایی و ثروت داری بدی تا به وضعیت عادی برگردی ،مرگ رو رسما تجربه میکنی که به این تریپ بد یا تریپ مرگ میگند مدت تاثیرش ۴ ساعته ولی این ۴ ساعت مثل ۱۰۰ سال واست میگذره ،کل سختی های زندگیت که کشیدی یه طرف این عذاب استرس و ترسی که تو این ۴ ساعت میکشی ۱۰۰ برابر همه سختی هاته،تو ترکیه معمولا ۱۵ درصد خوش شانس تو بار اول بدون هیچ مشکلی بحالت عادی بر میگردند و اکثرشون هم تو بار اول بر اثر ایست قلبی میمیرند،اگر بیش از ۳ بار مصرف کنی اعتیاد پیدا میکنی و اگه هم اعتیاد پیدا کنی راه خلاصی نیست مطمئن باشید بعد از ۱۰ سال میمیرید، خواهشا سراغ این ماده نرید بنده برای اولین و آخرین بار فقط یک بار امتحان کردم و خدارو شکر میکنم که تونستم زنده به حالت عادیم برگردم
آرش
کاربر عادی
کاربر عادی

سپاسگذاری کرده اید: 0 مرتبه
سپاسگذاری شده: 1 مرتبه در 1 پست
میزان اعتبار: 0

کاربران زیر از کاربر محترم آرش به خاطر این پست سپاسگذاری کرده اند
حانيه (19 دی 1396, 03:14)

Re: مخدر روانگردان صنعتی جدید بونسای در ترکیه چیست

پستتوسط حانيه » 19 دی 1396, 03:14

با سلام و تشكر از اطلاعات شما
يكى از بستگان من به طور خيلى وحشتناكى درگير اين ماده شده و از شما كمك ميخواهم لطفا خواهشا اگر راه حل يا هر چيزى كه موثر است رو به من اطلاع بديد و به من كمك كنيد
حانيه
کاربر عادی
کاربر عادی

سپاسگذاری کرده اید: 1 مرتبه
سپاسگذاری شده: 0 مرتبه در 0 پست
میزان اعتبار: 0

بازگشت به اعتیاد و انواع مواد مخدر

• مباحث مشابه
    پاسخ ها
    مشاهده شده
    آخرین پست

چه کسی آنلاین است