یک قدم مانده تا ترک ترامادول

هر مطلب یا مقاله در باره مواد مخدر در این انجمن قرار می گیرد. ضمنا" مقالات شما در صفحه اصلی سایت نیز منعکس خواهد شد .

مدیران انجمن: dr.sayadi, admin

Re: یک قدم مانده تا ترک ترامادول

پستتوسط l00t » 7 خرداد 1396, 14:49

سلامو درود
دیروز رفتم خدمت پزشک،،از همه دوستانی که درگیره چنین مشکلاتی هستند خواهش میکنم به پزشک متخصص حتما مراجعه کنن
در غیر این صورت در اکثر موارد بر گشت مصرف خواهند داشت،،در جلسه ای ک پزشک بامن گذاشت ب این نتیجه رسید ک بنده ب لحاظ
جسمی از ترامادول سم زدایی شدم و مشکلات بیخوابیه بنده ب علته وابستگی روانی شدیدم ب این مادست ،، اعتماد ب نفس بالایی بهم داد
و گفت در اکثر موارد برای درمان افراد ترامادولی از قرص ب2 استفاده میشه ولی برای من به ب2 نیز احتیاحی نیست و دو قرص سبکتر
برای رفع اضطراب و بیخوابیهام نوشتن ک بسیاررتاثیرگذار بودن ،، البته خود این قرصهارو هم بیش از یک هفته نباید استفاده کنم و بعد از یک هفته
دوباره باید بهشون مراجعه کنم برای ادامه درمان ،،ممنونم
l00t
کاربر عادی
کاربر عادی

سپاسگذاری کرده اید: 0 مرتبه
سپاسگذاری شده: 3 مرتبه در 2 پست
میزان اعتبار: 0

کاربران زیر از کاربر محترم l00t به خاطر این پست سپاسگذاری کرده اند
admin (7 خرداد 1396, 16:27), azizu3fi (21 بهمن 1396, 09:18)

پستتوسط admin » 7 خرداد 1396, 16:32

کاربر گرامی : ضمن ابراز خرسندی ، امیدواریم که مراحل درمان را با عزم راسخ تا حصول نتیجه نهایی ادامه دهید. موفقیت روزافزون شما و دیگر جوانان ایران زمین را از درگاه خداوند منان خواستاریم. موفق باشید.

نیک بخت ترین مردم کسی است که کردار را به سخاوت بیاراید و گفتار را به راستی. ابن سینا
سادگی و عشق از عوامل پیشرفت است، که در قلب ما ایرانیان است. پروفسور حسابی

آواتار کاربر
admin
مدیر سایت
مدیر سایت

سپاسگذاری کرده اید: 1201 مرتبه
سپاسگذاری شده: 263 مرتبه در 181 پست
میزان اعتبار: 6

پستتوسط امید » 22 دی 1396, 05:04

با سلام...
جوانی ۲۱ ساله هستم ک تقریبا ۱ ماه میشه روزی ی دونه ترامودول ۲۰۰ میخورم....
دارم وسوسه میشم ک مصرفم رو بیشتر کنم...

از شما دوستان عزیز تمنا دارم ک کمکم کنید...

منتظر جوابتون میمونم....
امید
کاربر عادی
کاربر عادی

سپاسگذاری شده: 2 مرتبه در 1 پست

کاربران زیر از کاربر محترم امید به خاطر این پست سپاسگذاری کرده اند
Sinakhalafkhani (11 بهمن 1396, 00:08), azizu3fi (21 بهمن 1396, 09:18)

پستتوسط Sinakhalafkhani » 29 دی 1396, 00:22

سلام من سینام 28 سالمه منم مثل شما قرص مصرف میکردم واسه اینکه بتونی به تر و استرس قلبه بکنی باید روزی یک عدد کپسول فلوکسوتین بخوری این قرص استرس رو خیلی خیلی کم میکنه امتحان بکنید .( قرص فلوکسوتین 10 میلی از هر داروخانه که بخواین بهتون میدن) من خودم هم استفاده کردم برای کاهش درد بدن هم شیاف دیکنوفناک بگیرین اصلا نمیزاره که درد خماری بکشین با این میتونی راحت ترک بکنید اینم شماره من هست زنگ بزنید راهنماییتون میکگنمhttps://t.me/Sinamyabetmiym
۹۳۶۱۷۳۸۴۱۵
آخرین بار توسط Sinakhalafkhani در 11 بهمن 1396, 00:07 ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.
Sinakhalafkhani
کاربر عادی
کاربر عادی

سپاسگذاری کرده اید: 1 مرتبه
سپاسگذاری شده: 0 مرتبه در 0 پست

پستتوسط Sinakhalafkhani » 11 بهمن 1396, 00:05

من خودم چندسال بود مصرف میکردم الان ترک کردم دوساله .هرکی که به راهنمایی نیاز داره من میتونم کمکتون بکنم
https://t.me/Sinamyabetmiym
۹۳۶۱۷۳۸۴۱۵
Sinakhalafkhani
کاربر عادی
کاربر عادی

پستتوسط Sinakhalafkhani » 11 بهمن 1396, 00:10

امید نوشته است:با سلام...
جوانی ۲۱ ساله هستم ک تقریبا ۱ ماه میشه روزی ی دونه ترامودول ۲۰۰ میخورم....
دارم وسوسه میشم ک مصرفم رو بیشتر کنم...

از شما دوستان عزیز تمنا دارم ک کمکم کنید...

منتظر جوابتون میمونم....
من میتونم کمکتون بکنم
https://t.me/Sinamyabetmiym
۹۳۶۱۷۳۸۴۱۵۰
Sinakhalafkhani
کاربر عادی
کاربر عادی

پستتوسط هانیه » 14 بهمن 1396, 21:01

چند ماه بعد از ترک ترامادول ، البته در کمپ ، طول می کشد تا هوش کامل فرد سر جاش بیاد و بفهمد چی به چیه؟ ب جوابتون نیاز دارم
هانیه
کاربر عادی
کاربر عادی

لگال اپلای - مشاوره ی تحصیل خارج از کشور

پستتوسط legalapply » 18 بهمن 1396, 15:03

تحصیلات تکمیلی در بلژیک
سالانه افراد زیادی جهت گذراندن تحصیلات تکمیلی فکر مهاجرت به کشورهای خارجی هستند.که بلژیک نیز همواره دانشجویانی از کشور های مختلف را برای ادامه تحصیل در این مرحله مورد پذیرش قرار میدهد ولی با این وجود این کشور بخاطر استفاده از دو زبان اصلی فرانسوی و هلندی در آموزش های خود و سخت بودن آموختن این دو زبان از طرف دانشجویان و همچنین بالا بودن هزینه های زندگی در آن نسبت به سایر کشورها، کمتر مورد توجه افراد دانشجد قرار گرفته است. و به عقیده بسیاری از افراد بنا به همین دلایل برگزیدن این کشور برای تحصیلات پایینتر مقرون به صرفه نبوده و ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلات تکمیلی آن هم بیشتر در دوره دکتر با دریافت بورسیه توصیه شده است.

طول دوره کارشناسی ارشد در بلژیک
با این وجود دوره تحصیلات تکمیلی همواره متقاضیان خاص خود را دارد. طول دوره کارشناسی ارشد بصورت میانگین 1 تا 2 سال تخمین زده شده است. در برخی از دانشگاه ها از زبان انگلیسی برای تدریس و آموزش استفاده میشود که دانشجو میتواند در صورت مطابقت شرایطش با پذیرش آن دانشگاه برای تحصیل در آن واحد ها اقدام نماید.

اخذ پذیرش مقطع فوق لیسانس در بلژیک
مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش مقطع فوق لیسانس کشور بلژیک شامل مدارک سوابق تحصیلی، مدارک دال بر تسلط به زبان انگلیسی، توصیه نامه از اساتید سابق و مدارک شناسایی به همراه گواهی اثبات استطاعت مالی از یکی از بانک های ایرانی میباشد.

افرادی که مدرک فوق لیسانس خود را از دانشگاه های بلژیک دریافت کرده اند شانس بیشتری برای ورود به مقطع دکتری این کشور پیدا میکنند. در این کشور تحصیل در بلژیک در این مقطع برای افراد متضمن دریافت حقوق میشود . طول دوره تحصیلی دکتری بطور میانگین4 سال است که برای برخی ازدانشجویان این مدت تا 5 سال نیز طول کشیده است.

شرایط کار در بلژیک
افراد در طی دوره تحصیلی خود میتوانند سی ساعت در هفته کار کنند. مواردی مثل تحصیل رایگان در بلژیک ، دریافت حقوق ماهانه، دریافت بیمه برای خود وسایر افراد خانواده ،از مزایای تحصیل و استفاده از بورسیه در مقطع دکتری بلژیک هستند.
legalapply
کاربر عادی
کاربر عادی

پستتوسط س.پ » 16 اردیبهشت 1397, 20:54

سلام دوستان . ببخشید من یه مشکلی دارم که مبخوام راهنماییم کنید لطفا.
من یه مهندس معمارم. شغلم آزاده و 27 سالمه و تقریبا از 14 سالگی تا آخر اسفند 96 هروز مواد مختلف و با دوز های مختلف مصرف کردم.
این اواخر تقریبا روزی یه ورق ترامادول 200 و دو تا متادون 40 میخوردم که بعدا فهمیدم مصرف این دو تا قرص کلا با هم ضدیت داره.
تقریبا هفته ای 2 یا 3 بار تشنج میکردم. بالای 20 بار فقط پشت فرمون تشنج کردم. بارها بینیم شکست. و کلی داستان دیگه که واقعا دوست ندارم بهشون فکر کنم.
حافظه مو کاملا از دست داده بودم و تقریبا وقایع مهم زندگیم روهم به یاد نمی آوردم.
بیش از 10 بار تو این سالها تصمیم ترک داشتم , کلی موسسه و دکتر رفتم ولی هربار به یه دلیلی یا نشد , یا باز برگشتم. تنها حسنی که کلینیکه واسم داشت این بود که از مصرفه همه ی موادا منو آورد رو مصرف قرص.
سرتونو درد نیارم , الان روز 46 ومه ترکمه. حال جسمیم خوبه. کلی رو اومدم . چهره ام زمین تا آسمون تغییر کرده و خیلی خوشحالم ازین بابت.
مشکلم اینجاست که احساس میکنم افسرده ام. ساعت 9 اگه قرار داشته باشم , باید از 6 ساعت کوک کنم تا کم کم بتونم از رخت خواب پاشم. حس انجام کارامو ندارم . خیلی خیلی از لحاظ شغلی احساس خطر میکنم و خودمم میدونم که یه روزه معتاد نشدم و باید صبر کنم و برم مشاوره و .... ولی نه وقتشو دارم نه دیگه حوصله شو نه اعتماد شو . اصلا ام نمیتونم به این فک کنم که حتی یه بار دیگه ترامادول و متادون و بوپر مصرف کنم , واقعا در عذابم. یه وقتایی به خودکشی ام فکر کردم...
خلاصه که کمکم کنید لطفا.
آواتار کاربر
س.پ
کاربر عادی
کاربر عادی

پستتوسط Sajyaryi » 29 اردیبهشت 1397, 03:26

سلام
من پسر هستم ۲۸ ساله که ۳ ساله ترامادول مصرف میکنم بعد از دوران طلایی مصرفم را بردم بالا تا روزی سه عدد قرص ۲۰۰ نابود شدم هر دری زدم بسته بود نمیخواستم کسی بفهمه که مصرف میکنم بعد یک سری قرص تحت عنوان قرص های گیاهی را شروع به مصرف کردم خیلی اولش خوب بود ولی با بالا بردن دوزش حالم بد شد یبوست نابودم کرد ولی باعث شد که مصرفه ترا مادونم به روزی یه ۱۰۰ برسه اگر قطع میکردم سرگیجه وحشتناکی سراغم میامد ولی حالا ۴ روز هست به کمک همسرم و برادرم در حال ترک هستم اونا مصرفم رو به دو روزی ۵۰ رسوندن حالا اسحال دارم و تعرق و اضطراب دارم شب تا صبح نمیتونم بخوابم خیلی حالم بده خواهش میکنم راهنمایی کنید
Sajyaryi
کاربر عادی
کاربر عادی

قبلی

بازگشت به اعتیاد و انواع مواد مخدر

• مباحث مشابه
    پاسخ ها
    مشاهده شده
    آخرین پست