ترک ترامادول و تداخلات دارویی

هر مطلب یا مقاله در باره مواد مخدر در این انجمن قرار می گیرد. ضمنا" مقالات شما در صفحه اصلی سایت نیز منعکس خواهد شد .

مدیران انجمن: dr.sayadi, admin

ترک ترامادول و تداخلات دارویی

پستتوسط lude » 26 بهمن 1396, 08:32

سلام . من ۳ ساله شیزوفرنی دارم . روزی ۶ میلیگرم ریسپریدون . ۱۰۰ میلیگرم کوتیاپین. بیپریدین.۸۰۰ میلیگرم تگرتول. اولانزاپین ۵ استفاده میکنم.
از پارسال موقع شروع حمله ها ترامادول میخورم که تبدیل شد به هر روز . یک ماه و نیم پیش روزی ۱۰۰۰ میلیگرم میخوردم که ظرف دو هفته قطع کردم کاملا. و هیچ مشکلی هم برام پیش نیمد و برام خیلی عجیب بود . الان بعد از یک ماه باز سه روزه که روزی ۸۰۰ میلیگرم میخورم .
از تداخلات داروییش هم خبر دارم . اما وقتی حمله هام شروع میشه نمیتونم تحمل کنم . دز بالاتر دارو هم واقعا نمیتونم تحمل کنم با همین دز روزی ۱۶ ساعت خوابم .

میخواستم بدونم احتمال تداخل دارویی شدید با تگرتول و کوتیاپین چه قدره برای من . و اینکه با توجه به اینکه تگرتول میخورم بازم احتمال تشنج شدید هست ؟
و اینکه چه راهی غیر از دز بیشتر دارو یا ترامادول هست که بشه تحمل کرد . دکتر من فقط دز داروها رو زیاد میکنه.
چون با توجه به تمام صدمات ترامادول . از وقتی که ترامادول میخورم همه خوشحالن که من دیگه حالم بد نمیشه . خبر ندارن بدتر شده و به زور نئشگی حالم خوب شده .
lude
کاربر عادی
کاربر عادی

سپاسگذاری کرده اید: 0 مرتبه
سپاسگذاری شده: 0 مرتبه در 0 پست
میزان اعتبار: 0

Re: ترک ترامادول و تداخلات دارویی

پستتوسط lude » 3 اسفند 1396, 03:23

یک سوال دیگه هم داشتم که چرا من ترک کردم کوچکترین مشکلی برام پیش نیمد.
البته مثل اینکه اینجا کسی پاسخگو نیست اصلا
lude
کاربر عادی
کاربر عادی

سپاسگذاری کرده اید: 0 مرتبه
سپاسگذاری شده: 0 مرتبه در 0 پست
میزان اعتبار: 0

بازگشت به اعتیاد و انواع مواد مخدر

• مباحث مشابه
    پاسخ ها
    مشاهده شده
    آخرین پست