چگونه بدن خود را از ماری جوانا پاک کنید (سم زدایی تی اچ سی )

هر مطلب یا مقاله در باره مواد مخدر در این انجمن قرار می گیرد. ضمنا" مقالات شما در صفحه اصلی سایت نیز منعکس خواهد شد .

مدیران انجمن: dr.sayadi, admin

چگونه بدن خود را از ماری جوانا پاک کنید (سم زدایی تی اچ سی )

پستتوسط dr.yazdanniaz » 16 فروردین 1393, 06:45

چگونه بدن خود را از ماری جوانا پاک کنید (منفی کردن ازمایش حشیش و ماری جوانا ) سم زدایی تی اچ سی THC

اثرات مخدر تی اچ سی THC موجود در ماری جوانا به مدت 28 روز در داخل خون و ادرار می ماند البته کیت های مورد استفاده در امریکا با ایران بسیار متفاوت و دقیقتر است

1- رقیق کردن ادرار

برای رقیق کردن ادرار می توان اب نوشید یا سرم وصل کرد . در زمان ازمایش ادرار میران کراتنین را در ادار اندازه گیری می کنند تا بفهمند طرف ادرار را رقیق کرده است یا نه ?

گوشت بخورید

سه روز قبل از ازمایش گوشت قرمز بخورید

خوردن گوشت قرمز میزان کراتنین ادرار را بالا می برد و نشان می دهد ادرار رقیق نشده است

100 میلی گرم ویتامین

تزریق و خوردن ویتامین ب 12 و ویتامین ب دو 2

خوردن یا تزریق ویتامین ب 12 ویتامین ب 2 باعث رنگی شدن ادرار می شود این کار را دو ساعت قبل از ازمایش انجام دهید و هر یک ربع ساعت یک لیتر مایعات بخورید

عرق کردن

ماده مخدر تی اچ سی موجود در ماری جوانا در بافت چربی ذخیره می شود و از راه عرق دفع می شود برای همین روزی دو بار به سونا رفته اب زیاد بنوشید این کار را باید چند روز قبل از ازمایش انجام بدهید

عدم مصرف غذای چرب

سعی کنید یک هفته قبل از ازمایش یک رژیم فاقد غذای چرب بگیرید زیرا تی اچ سی در بافت چربی تجمع یافته و غذای چرب باعث ماندگاری مخدر تی اچ سی در بدن می شود

تست های ماری جوانا (تی اچ سی )

کارهای انجام شده فقط می تواند باعث منفی شدن ازمایش تی اچ سی در ادرار شود اما ازمایش تی اچ سی مو تا 6 ماه مثبت است

How to Clean Your System of Weed | Med-Health.net
آواتار کاربر
dr.yazdanniaz
کاربر ویژه
کاربر ویژه

سپاسگذاری کرده اید: 149 مرتبه
سپاسگذاری شده: 788 مرتبه در 555 پست
میزان اعتبار: 9

Re: چگونه بدن خود را از ماری جوانا پاک کنید (سم زدایی تی اچ

پستتوسط Serotonin » 9 تیر 1395, 19:04

سلام ممنون از راهنمایی های ارزنده ولی من یه انتقاد کوچیک داشتم شما با در اختیار گذاشتن اطلاعاتی در زمینه منفی کردن تست افرادی که مواد مصرف میکنن را تشویق می کنید که براحتی مواد مصرف کنن :oops:
Serotonin
کاربر عادی
کاربر عادی

سپاسگذاری کرده اید: 0 مرتبه
سپاسگذاری شده: 0 مرتبه در 0 پست
میزان اعتبار: 0

پستتوسط محمد13 » 24 مرداد 1395, 17:11

با سلام خدمت شما از شما یه راهنمای میخواستم بنده حدود 5سالی میشه گل مصرف میکنم که حدود 2سالش بصورت هر شب که 1گرم مصرف دارم زیاد شده که چند ماه نکشم ولی تنها مشکلی که برا مصرف نکردنش دارم شبها بین ساعت 3که خوابم با وحشت از خواب میپرم همین حالمو میگیره بعد حافظم هم بعد یکی 2ماه کاملا درست میشه البته الانم که مصرف دارم مغزم خوب کارمیکنه فقد یکم تنبل شدم و حافظه کوتاه مدتمم یکم بد کار میکنه البته نمیخوام از گل طرفداری کنم بگم ضررش کمه اخه بعضی از دوستام هستن که هرشب باهم مصرف داریم ولی دیگه چیزی ازشون نمونده میخواستم یه راهنمای کنید برا شب ها که اینجوری از خواب پا میشم باید چیکار کرد بخدا چندتای رو دیدم که ترک کردن همین داستانو داشتن دوباره رفتن استفاده کردن من دردم همین مشکلش هست وگرنه نفسم برا ترک کردن خوبه حتی خیلی دوستامو خودم تشویق میکنم که چندماه استراحت بدن خواهشن کمک کنید تشکررررر
محمد13
کاربر عادی
کاربر عادی

پستتوسط Ali77 » 19 فروردین 1397, 22:44

سلام.منم سه ساله مصرف میکردم از.الانم دوماه نمیکشم ولی هرشب ساعت دونیم سه به طرز عجیبی از خواب میپرم.ی راهی چیزی نیس که این مورد حذف بشه.
Ali77
کاربر عادی
کاربر عادی

بازگشت به اعتیاد و انواع مواد مخدر

• مباحث مشابه
    پاسخ ها
    مشاهده شده
    آخرین پست

چه کسی آنلاین است