تست اپیوم قرص بوپریپیون ولبان 150

تست اپیوم قرص بوپریپیون ولبان 150

پستتوسط داود68 » چهارشنبه آذر 17, 95 3:27 pm

سلام.من برای ترک کردن قلیان نزد پزشک رفتم قرص:
بوپریپیون
ولبان 150 را تجویز کرد.تا چند وقت دیگر قرار است در جایی استخدام شوم.آزمایش اپیوم را از من میگیرند.خواستم بدانم مصرف این دارو تاثیری بر جواب آزمایش اپیوم من دارد؟در صورت مثبت بودن تا چند روز پس از مصرف آخرین قرص جواب آزمایش مثبت می شود؟در این صورت چه کاری می توانم انجام دهم؟آیا مصرف قلیان جواب آزمایش اپیوم من را مثبت میکند؟
داود68
کاربر عادی
کاربر عادی

سپاسگذاری کرده اید: 0 مرتبه
سپاسگذاری شده: 1 مرتبه در 1 پست
میزان اعتبار: 0

کاربران زیر از کاربر محترم داود68 به خاطر این پست سپاسگذاری کرده اند
admin (پنج شنبه آذر 17, 95 1:13 am)

Re: تست اپیوم قرص بوپریپیون ولبان 150

پستتوسط admin » جمعه آذر 19, 95 6:46 pm

داود68 نوشته است:سلام.من برای ترک کردن قلیان نزد پزشک رفتم قرص:
بوپریپیون
ولبان 150 را تجویز کرد.تا چند وقت دیگر قرار است در جایی استخدام شوم.آزمایش اپیوم را از من میگیرند.خواستم بدانم مصرف این دارو تاثیری بر جواب آزمایش اپیوم من دارد؟در صورت مثبت بودن تا چند روز پس از مصرف آخرین قرص جواب آزمایش مثبت می شود؟در این صورت چه کاری می توانم انجام دهم؟آیا مصرف قلیان جواب آزمایش اپیوم من را مثبت میکند؟

کاربر گرامی : هیچکدام از مواردی که ذکر کرده اید یعنی بوپروپیون (ولبان) و تنباکو یا توتون (اگر منظورتان از قلیان مصرف توتون یا تنباکو بوسیله قلیان باشد نه چیز دیگر) جزو مواد مخدر نیستند بنابراین جواب آزمایش اعتیاد را مثبت نمی کنند. موفق باشید.
بچه که بودم میخواستم دنیا را تغییر دهم . بزرگتر که شدم گفتم دنیا بزرگ است کشورم را تغییر دهم . در میانسالی شهر و در پیری خواستم خانواده را متحول کنم . حال در آستانه مرگ میفهمم که :
اگر روز اول خودم را تغییر می دادم ،اکنون دنیا را هم تغییر داده بودم
آواتار کاربر
admin
مدیر سایت
مدیر سایت

سپاسگذاری کرده اید: 1160 مرتبه
سپاسگذاری شده: 252 مرتبه در 173 پست
میزان اعتبار: 6

بازگشت به سوالات پزشکی

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 2 مهمان