کمک! یک بار گل مصرف کردم دارم دیونه میشم!

کمک! یک بار گل مصرف کردم دارم دیونه میشم!

پستتوسط ناصر » چهارشنبه 9 آذر 1395, 1:58 am

من حدودا سه ماه پیش یک بار گل (ماری جوانا-حدودا نیم سیگاری که نصفش تنباکو بود و نصفش گل) مصرف کردم..سه نفر بودیم...دوستام خیلی بیشتر و سنگین تر از من کشیدن من فقط محض امتحان کشیدم..

ولی با این که کم بودو من خندم نگرفت و هزیون اینا نگفتم و عشق و حال نکردم ولی دهنم خشک شد..تپش قلبم زیاد شد... چشام قرمز نشد.. یکممم گیجی داشتم..حس های چنانیم نداشتم.. عقلمم کاملا سر جاش بود و همه چیز یادمه الان..ولی بد جور ترسیدم..که چرا مصرف کردم.. فک میکردم چیز سبکی مث سیگاره..( سیگارم به ندرت سالی یکی دو بار برا جوش میکشم..) اصلا نمیدونستم thc چیه ..به حشیش ربط داره ... بعد یه چن ساعت اروم اروم بهتر شد حالمون.... ولی بعدش من اومدم اینترنت خوندم اگه یه بار بکشی نمیدونم کجای مغزو از کار میندازه و تا اخر عمرت بر نمیگرده....ترسم زیاد شد و تب و لرز وقتی میخوابیدم میومد سراغم..تا الان که دیگه ترس و اینا ندارم... راحت میخوابم.. از اون به بعدم گفتم من غلت بکنم دیگه پی هر چیزی برم....ولی الان سه ماه مغزم درگیره...میگم معتاد شدم...افسرده شدم...فقط ذهنمو به خودش درگیر کرده... این فکرای لعنتی دست از سرم بر نمیدارنوووودارم دیونه میشم به خدا...یعنی اقای دکتر من دیگه بهش معتاد شدم...یا مغزم دیگه به حالت سابق بر نمیگرده؟؟؟

در ضمن دوستام حالشون خیلی خوبه اصلانم چیزیشون نشده....فقط من بیچاره هم کم کشیدم هم دارم درد میکشم...اقای دکتر من توو عمرم دست به همچین چیزایی نزدم بخدا...ولی دارم دیوننهه میشمم

الان بعد این سه چهار ماه بازم فقط ذهنم درگیره...نمیدونم میگن کدوم بخش مغزو برا همیشه از کار میندازه و خودض جایگزین میشه بخش لذت یا نمیدونم چی!!!! ایا این راسته؟

یک بار بکشی معتاد میکنه؟

کی کلان از بدن خارج میشه؟

اگه حشیش و گل هر دو THC وارد بدن میکنن چرا دیگه حشیش درست میکنن از گل؟ یعنی حشیش با ماری جوانا چه فرقی داره؟

من سه ماهم میشه به توصیه اقای دکتر یزدان نیاز کندور میخورم و مر !

کلا هر توصیه و هر نکته ای دارین بگین بخدا دارم دیونه میشم! من تا حالا هیچ موادی از نزدیکم ندیدم اینم برا خاطر تبلیغات بسیار زیادش توو موزیک و اینترنت امتحان کردم! یعنی با یه اشتباه همه چی رفت؟؟؟

از بس خودمو باختم خودکشی به سرم میزنه...تور خدا کمکم کنید!

من آدم خیلی سر حال و با امیدی بودم ولی الان بعد از سه ماه همش منفی فکر میکنم خودخوری میکنم از زندگی بدم میاد خلاصه که به جنون و دیوانگی رسیدم به خدا!

یا علی
ناصر
کاربر عادی
کاربر عادی

سپاسگذاری کرده اید: 0 مرتبه
سپاسگذاری شده: 0 مرتبه در 0 پست
میزان اعتبار: 0

بازگشت به سوالات روانشناسی

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان