تالار گفتمان بازگشت - ثبت نام

با تشکر از اینکه سایت ما را جهت مشاهده و فعالیت انتخاب کرده اید، به لحاظ راحتی شما کاربران عزیز و حفظ امنیت سایت و شئونات جمهوری اسلامی ایران قوانینی را وضع کرده ایم که می بایست مطابق آن عمل نمایید . در غیر اینصورت مسئولین سایت این حق را دارند که موضوعات ، مقالات و تمامی مطالب شما و در برخی مواقع حساب کاربریتان (account) را حذف نمایند. این قوانین به صورت کامل در زیر منتشر شده اند و ممکن است در هر زمان تغییر کند . آخرین تغییرات قوانین و مقررات سایت را ممکن است توسط ایمیل یا به هر نحو دیگر به اطلاع شما کار بران عزیز برسانیم . این قوانین بلا استثناء می باشند و در رابطه با تمامی کاربران از جمله تازه وارد ، فعال ، همکاران سایت ، مدیران انجمن و..... اجرا خواهند شد .
لطفا" این قوانین را با دقت مطالعه فرموده و پس از خواندن دقیق ، بر روی گزینه << این قوانین را قبول می کنم >> کلیک کرده و سپس اقدام به ثبت نام فرمایید. ضمنا" شما می توانید برای خواندن قوانین به بخش قوانین و مقررات نیز مراجعه نمایید .


قانون شماره 1 :
تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام ، از کلمات مناسب استفاده نمایند . در صورت مشاهده کلمات رکیک و نا مناسب ، حساب کاربری (account) آن کاربر در اولین فرصت حذف و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد . حتی المقدور نام کاربری را با حروف انگلیسی به جای فارسی ایجاد نموده و در انتخاب نام کاربری دقت لازم مبذول دارید زیرا امکان لغو یا تغییر آن توسط کاربر و یا مدیر وجود نخواهد داشت .

قانون شماره 2 :
کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و یا طرح مباحث خود در انجمنها ، از کلمات و موضوع مناسب استفاده نموده و از توهین ، افترا یا تمسخر کاربران دیگر و مدیران انجمن ها جدا" خودداری نمایند . در غیر اینصورت علاوه بر حذف پست مربوطه ، در ابتدا اخطار داده و در صورت تکرار حساب کاربری وی حذف خواهد شد .

قانون شماره 3 :
لطفا" در هنگام ایجاد تاپیک یا مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب را انتخاب نموده و از مطرح کردن سوالات خود در انجمنهای مغایر و نامتناسب با سوالتان خودداری فرمایید . ضمنا" از ارسال مطالب تکراری و یا نوشتن یک مطلب در انجمنهای مختلف جدا" خودداری فرمایید .

قانون شماره 4 :
به ارزشها و قوانین جمهوری اسلامی ایران احترام گذاشته و از قرار دادن مطالب ، تصاویر ویا فیلمهای مغایر با آن جدا" خودداری فرمایید . ضمنا" از طرح مسائل و مطالب سیاسی اکیدا" اجتناب فرمایید . در غیر اینصورت دسترسی کاربر برای همیشه قطع خواهد شد .

قانون شماره 5 :
از نوشتن نامه های تجاری و یا استفاده از تبلیغات تجاری خصوصا" در ساختن امضاء خود داری فرمایید . در صورتی که سایت شما فعالیت آموزشی و یا فرهنگی دارد (فقط سایتهای آموزشی و فرهنگی) با ذکر نوع فعالیت سایت برای شناساندن آن به کاربران می توانید توسط امضاء به سایت خود لینک دهید .

قانون شماره 6 :
در صورتی که مطلبی را از سایت دیگر درج می نمایید ، حتما" منبع و نام سایت را ذکر کنید. و اگر موضوع مذکور توسط شخص دیگری نگارش شده است ، حتما" نام وی را درج نمایید .

قانون شماره 7 :
قرار دادن برنامه ها و یا مطالب آموزشی درباره (hack) ، بد افزارها ، crack های غیر استاندارد و نامشخص ویا برنامه هایی که به سیستم و کامپیوتر دیگران آسیب برساند ممنوع است . ضمنا" از طرح مسائلی که باعث آزار و اذیت دیگران شود اکیدا" خودداری فرمایید .

قانون شماره 8 :
از ساخت بیشتر از یک حساب کاربری ویا درج ایمیل نا درست در هنگام ثبت نام خودداری فرمایید .در صورت مشاهده تخلف ، تمامی حسابها در اولین فرصت حذف و دسترسی کاربر قطع خواهد شد .

قانون شماره 9 :
چنانچه مطلب یک تاپیک یا پیغامی از کاربران توسط مدیرانجمن یا مدیر کل حذف یا ویرایش گردید ، در صورت خواستن علت آن ،برای مدیر انجمن مربوطه پیغام خصوصی ارسال نمایید . لطفا" انتقاد خود از مدیران انجمن را بصورت خصوصی ارسال یا از قسمت تماس با ما ، برای مدیران ایمیل ارسال نمایید .

قانون شماره 10 :
در صورتی که می خواهید از مطالب و مباحث این تالار در جایی دیگر یا در سایت خود استفاده کنید ، ذکر نام سایت و نویسنده مطلب الزامی است .

قانون شماره 11 :
به خاطر بسپارید که این سایت و انجمن گفتمان به منظور کمک به بیماران سوء مصرف مواد ایجاد گردیده است و خیلی از دوستان که با ما گفتمان می نمایند ممکن است بیمار باشند و یا سوالهایشان بسیار ابتدایی باشد. بنابر این از به کارگیری الفاظ و جملاتی که موجب دلسردی کاربر سوال کننده شود خود داری فرمایید ، از جواب دادن به کاربران دیگر پرهیز نموده و این کار را به مدیران انجمن بسپارید .

قانون شماره 12 :
مسئولیت تمامی فایلها ، تصاویر و....... که از طریق سایت رد و بدل می شوند بر عهده فرستنده است و سایت در قبال این گونه مسائل هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن یا ویروسی نبودن آنها ندارد . ما به شما پیشنهاد می کنیم که آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهایی که کار ویروس یابی و اسکن فایلها را بر عهده دارند ،چک نمایید .

پس از خواندن دقیق مقررات با کلیک بر روی عبارت << این قوانین را قبول می کنم >> شما مسئولیت رفتار و ارسالهای خود را در انجمن گفتمان بازگشت سنتر (Bazgashtcenter) به عهده خواهید گرفت . در صورتی که از قوانین مذکور تخطی نمایید به شما اخطار داده و در صورت تکرار ، حساب کاربری شما حذف خواهد شد .
در آخر ضمن آرزوی رضایتمندی شما توصیه می کنیم برای امنیت بیشتر ، جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید . در صورتی که مستقیما" با یک کاربر از طریق ایمیل، چت و یا هر روش دیگری ارتباط برقرار نمایید ، سایت هیچگونه تعهدی در مقابل بوجود آمدن مشکلات احتمالی نخواهد داشت .

به امید بهروزی و شادکامی

 
cron